Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit ér ez a bor? 1983 6...

Hubák Feri kérdése:

Mennyit ér ez a bor? 1983 6 puttonyos Muzeális, Aranyérmes Tokaji Aszú Hollókői Mihály őstermelő 0,5l

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
1428 ft
2017. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Keresgélj itt:

//www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/313/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muzealis-borok~14/

2017. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

itt vannak hasonlók:

[link]

azt hozzáteszem nem mindegy a tárolása nem értek hozzá de biztos hogy állandó pince hőmérséklet és páratartalom kell dugóval lefelé vagy épp felfelé forgatgatni vagy békén hagyni egy laikus mint én nem adnék tized ennyit egy üveg borért aki meg ért hozzá az látja hogy nem volt szakértő kezekben

2017. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van hasonló Tokaji Aszúm, de tudj róla, ha szobahőmérsékleten tároltad, megromlott és egy fabatkát sem ér.

Ezt az infót innen kaptam, mert kb. egy éve én is tettem fel hasonló kérdést.

2017. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!