Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajandek Erzsebet utalvannyal...

Ajandek Erzsebet utalvannyal lehet venni alkoholos italokat is a nagyobb aruhazakban? (Metro, Tesco. )

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 03:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én a tescoban voltam kasszás, úgyhogy ott lehet Ajándék Erzsébettel bármit venni. Étkezésivel csak kaját, sulis csekkel suli cuccokat. B.U.É.K!:)
2018. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első vagyok... ha egyszerűen helyes választ adok, mi a francnak kell lepontozni?? De komolyan, röhejes
2018. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt nem arra adnak pacsit, ami helyes, hanem ami szimpi. :) (Vagy amiről az egybites olvasó azt hiszi, hogy helyes.)
2018. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Na gyerekek, szóval:

AJÁNDÉK utalvánnyal (vagy Erzsébet Ajándék Plusz kártya AJÁNDÉK zsebével) BÁRMIT lehet fizetni az elfogadóhelyen, kaját, piát, tisztítószert, talicskát, szőrös bilincset, MINDENT.


Az Erzsébet ÉTKEZÉSI utalvánnyal (vagy Erzsébet Ajándék Plusz kártya ÉTKEZÉSI zsebével) csak élelmiszert és valóban, alkoholra nem.

2018. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!