Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Balatonföldváron van valami...

Balatonföldváron van valami nagyobb hiper vagy szupermarket pl. : Tesco, Metro, Interspar?

Figyelt kérdés
Azért ebben a kategóriában tettem fel a kérdést mert nyaralni megyünk haverokkal. Balatonföldváron leszünk, és kéne egy nagyobb üzlet ahol elsősorban piát vennénk. Van ilyen üzlet ott, vagy el kell menjünk másik városba ezért?

2014. jún. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Földváron ezek közül egyik sincs. Siófokon van Spar, Penny, Tesco, a Lidl pedig Siófokon a 70-es út mellett van.
2014. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aldi van a 6-os úton.De Dunaújváros nincs messze.
2014. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

van tescó is :


[link]

2014. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Van egy nagyobb spárga meg van egy nagy CBA de en a sport ajánlanám :) nekunk ott a nyaralonk es mindig jol elvagyunk azzal a sparral.
2014. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Utolsó vagyok bocsi a hibákért *spar nem spárga és *spar nem sport

Csak átalakítja a telefon a szavaimat :)

2014. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az a Tesco, ami Földváron van, kicsi, állandóan ki van fosztva, és rettenetesen drága. Én inkább a Spart ajánlom :)
2014. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
[link] :DDDD itt van
2014. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!