Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nő létére ennyi italtól semmi...

Nő létére ennyi italtól semmi baja?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel voltam nemrég bulizni, ritkán szokott inni.


Megivott este 6-tól hajnal 3-ig: egy 7 dl-es üveg rumot egyedül, 2 nagy pohár pezsgőt, 1 pohár vörösbort, 1 korsó sört.


És semmi baja nem volt. Nem volt józan oké, de nem is volt berúgva. Én 3 pohár bortól már szerintem rosszabbul néztem ki mint ő :D


Hogy csinálja?


2017. dec. 31. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet evett is közben vagy előtte valami zsírosat.
2017. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mit jelent a ritka ivás. Gyakorlott a barátnőd akármit is mond. Ennyi.
2017. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ugyanazt ettük amúgy, mert a napot együtt töltöttük.

(Olyan rendezvény volt)


Ebédre pörkölt krumplival, vacsira leves + sültes tál köretekkel. Tök ugyanazt ettük.


Persze nekem mindegy, csak meglepődtem, hogy ennyire bírja :)

2017. dec. 31. 15:07
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Az is lehet, hogy pl sok vizet ivott. De azért így is megemelheti előtte mindenki a kalapját, mert az emberi teljesítőképesség határát feszegette :)
2017. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyára alkoholista,zugivó.Jó néhány éve tütüzhet.Aki ritkán iszik az nem dönt magába lazán a "normál" ember számára életveszélyes mennyiségű alkoholt. Hozzászokott a szeszhez.Ha így folytatja,akkor már nincs sok ideje hátra.Vagy 200 kiló...
2017. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na ne vicceljetek már, egy 23 éves csinos csajról van szó, akinek köze nincs az alkoholizmushoz. És nincs több 70 kg-nál.

Ez annyira durva mennyiség???

2017. dec. 31. 17:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod megítélni, hogy 7dl tömény + 2 pohár pezsgő + 1 pohár vörösbor + 1 korsó sör komoly mennyiség-e, akkor további sok sikert kívánok a kisegítőben!


BUÉK:

2017. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát a rum ami sok ebből esetleg :D


De hát ezek szerint nem mindenkinek sok :)

2017. dec. 31. 17:29
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát én voltam alkesz, de ez a mennyiség betett volna. Ja és nlam sem tudták, hogy iszom. Ezért írják, hogy zugivó...
2017. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért csak észrevenném, mivel kollegák vagyunk így állandóan együtt vagyunk, plusz mivel barátnők is így munkán kívül is sokat vagyunk együtt, azért a zugivókon is észre lehet venni, hogy azok. Mivel életünk 80%-át együtt töltjük már észrevettem volna.
2017. dec. 31. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!