Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van házi barack (51%) pálinkám...

Van házi barack (51%) pálinkám egy üvegben, kb 4 deci. Szekrényben tároltam 3-4 hónapja, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Meg tud buggyanni vagy "pálni" vagy romlani stb? Köszi a válaszokat.
2010. jún. 4. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Szobahőmérsékleten
2010. jún. 4. 22:43
 2/7 anonim válasza:
Hi! A hp nem romlik meg szobahőmérsékleten. Csak azt tanácsolom, hogy rendes üvegben tárold és ne műanyag üvegben, mert az nagyon elrontja az ízét. Ja és ha rejtegeted a szekrényben, akkor húzz rá valami zoknit, és akk anyud tuti nem figyel fel rá xD
2010. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rövid ital (ha valódi),akkor soha nem buggyan meg.
2010. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Rövid ital (ha valódi),akkor soha nem buggyan meg"


Feltéve ha legalább 40V/V alkoholtartalmú. Nem véletlen hogy a röviditalok 40%-osak legalább.

2010. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi baja, még barátnőm is belekostólt, bár vodkás üvegben tároltam és adott neki egy kis ízt, de nem romlott, köszönöm a válaszokat! Jártak érte a pontok!
2010. jún. 4. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyszer bontottunk egy vályogházat,és annak a falába beépítve találtunk egy üveg szilvapálinkát!A ház még a két világháború között épült.

Kíváncsiságból megkóstoltuk,nagyon finom volt!

Az igazi pálinka nem romlik meg,soha!:)

2010. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tapasztalatbol mondom mivel édes apám régiség gyűjtő és van neki még 15 liter 1936 bol való igazi kis üsti pálinkája de nagyon finom zamatos ize van!!ugy hogy sztem nincs semmi baja !!sőt ugy tudom minél régibb a pálinka annál jobban lehet érezni rajta a gyümőlcsös kis fanyarkás izt !!amugy én a vad kőrte pálinkát szeretem nagyon !!!tudnám ajánlani mindenkinek aki esetleg még nem ivott ilyet !!!
2010. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!