Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tudok tenni, ha sokat...

Mit tudok tenni, ha sokat kell WC-re járnom az alkoholos italoktól?

Figyelt kérdés

Ha sört, pálinkát vagy hasonlót iszok, akár csak 2-3 decit, akkor nagyjából 15 percenként kell WC-re mennem több órán keresztül.

Pár hét múlva vidékre megyek buliba és mivel alkohol után nem vezethetek így a busz marad, amivel 1 órás az út. És hát így már gondolom mindenki tudja, hogy mi a probléma.

Tudtok valami módszert hogyan "edzem" magamat, hogy tovább bírjam, vagy ahogy ilyen helyzetben mondani szokták, "kössek rá csomót"?



2018. jan. 17. 21:26
1 2
 1/17 Zoli780806 ***** válasza:
86%
pelenkázd be magad
2018. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mojjo ***** válasza:
92%
Na ez az, aminek nincs ellenszere. Max direkt dehidratálhatod magad előtte, de az meg a létező legrosszabb amit tehetsz, főleg, ha ilyen látványosan dehidratál az alkohol is.
2018. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez teljesen normális, mindenki gyakran jár ki ilyenkor WC-re. Én ha tudom, hogy nem lesz lehetőségem mosdózni rövideket szoktam inni inkább és kerülöm a sört. Nekem legalábbis a sör a gyengepontom ilyen téren.
2018. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nekem is főleg az.

még ha az alkoholtartalmat nézzük úgy is, kevesebbet kell pl pálinkából inni.

2018. jan. 17. 21:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy komolyabb sörivászat után egy órát kellene buszoznom, tuti behugyoznék kétszer. Tudatosan kell készülni, azaz ne az utolsó pillanatig igyál amikor már 5 perc múlva megy az utolsó busz, hanem hagyd abba 1-2 órával korábban. Nekem ez a módszerem.
2018. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
úgy is akarom, hogy legalább 1 óra legyen még a buszig
2018. jan. 17. 21:55
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Az normális, hogy alkohol után gyakrabban kell vécére járnod, de az azért nem, hogy 15 percenként. :)

Biztos, hogy nem bírod tovább? Próbáld ki előtte! ;)

2018. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

De minek akarsz annyit inni? Én, ha iszom sört, egy pohárral szoktam, az kb. 3 deci lehet, semmi bajom tőle, nem is kell többször vécére mennem, mint egyébként. Ebből kiindulva, ha kétszer ennyit iszol meg, és abbahagyod hazautazás előtt 1-1,5 órával, akkor ki fogsz bírni egy órát a buszon.

2 pohártól többet, vagy 1 korsótól többet, ami azt hiszem fél liter, minek is akarnál többet inni?

2018. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hu nekem volt, hogy 10 percenként, de csak az elején.

Szerintem egy órát kibírsz, utána leszállsz máris pisilhetsz, elbújva.

2018. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Edzést én sem tudok, úgy látszik, te ilyen vagy. Ha a buli elég hosszú, igyál az elején s várd ki eme időszakot, jobbat nem tudok.


Volt, aki azt írta, hogy mindenki így működik, nos, nem. Ha sörözőben benyomok 2-3 sört, nem megyek többször wc-re órák alatt. De én szinte mindig kibírok 8 órát, ha kell, a sör és a tea az, ami rövid időre megváltoztatja a dolgokat, no meg a dinnye :) Állítólag a sör+tea kombó különösen durva, hihető.

De 2-3 deci ital után órákig 15 percenként wc, az igen durva. Nem lehet, hogy csak inger, de azért 1 órát kibírsz? Ki kéne.

2018. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!