Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Régi dobozos sör (talán...

Régi dobozos sör (talán Borsodi) nyereményjáték? (bankjegy nyeremény)

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve volt kb. ha jól emlékszem (még kicsi voltam nagyon) mikor, talán a Borsodi forgalmazott olyan dobozos söröket melynek egy dzsinn figura volt az "arca". Az volt a lényege ha jól emlékszem, hogy a dobozban lehetett 200 vagy 500 forintos bankjegy.


Mindig gondolkodtam kisgyerekként, hogy miért nem ázik el a pénz a sörben, vagy hogy teszik bele, és azt a választ kaptam valakitől, hogy egy müanyag kis tasakban van a dobozon belül.


A kérdésem pedig: jól emlékszem, hogy tényleg volt ilyen régebben? Ha igen, akkor tényleg magában a sörben volt benne egy kis tasakban a nyeremény? :D



2018. jan. 25. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg volt benne, de nem tasakban, hanem speciális kialakítású felső lap volt.
2018. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!