Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik oldalon lehet megnézni,...

Melyik oldalon lehet megnézni, hogy mennyi, illetve melyik Túró Rudi-s nyeremény talált gazdára?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,off,mert ez engem is érdekelne.A múltkor tök véletlen bukkantam rá,és azóta nem találom...
2012. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, ahol a kódot lehet feltölteni:


[link]


sok sikert Neked is!

2012. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én még semmit sem nyertem terméken kívül. Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy nyert-e már egyáltalán valaki valami "nagyobb" dolgot, mint terméket (pendrive, iPhone, iPad). Remélem, még valaki tud segíteni a kérdésemben, mert tényleg érdekelne, hogy mennyi Rudi-s nyeremény talált gazdára. Amúgy Mindenkinek sok sikert kívánok a nyereményjátékhoz! :)
2012. ápr. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!