Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Bacardít szokták tisztán inni?

A Bacardít szokták tisztán inni?

Figyelt kérdés
Életemben először fogom kipróbálni, milyen íze van? Mihez tudnátok hasonlítani? Mennyire üt? Sió Alma Juice-al milyen?

2018. febr. 24. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Hosszú í-vel biztos nem. Vajon egy mangónak milyen íze van....jajj úgy izgulok, hogy előtte megkérdezem tőletek. Ehetek hozzá vaníliafagyit? Vagy magában egyem? Ugye milyen nevetséged kérdések?

Ennyire dedós vagy ne igyál már alkoholt. Egyébként sem azért szoktuk inni, mert "üt"! Hanem az íze miatt. Ez röhelyes hozzáállás. Egyébként a fehér rum elég harmónikus a legtöbb italhoz. De almalével mondjuk nem innám. A bacardi inkább koktélokba való ital magában kevesen isszák. De 18 felett a törvény nem bűnteti. Mivel tömény ital, talán a mennyire üt kérdést sikerül önállóan is megválaszolnod.

2018. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rum. Magaban en nem innam, ellenben pont almalevel es pici fahejjal tobbszor ittam mar. Nem ut, de nem ia azert iszik az ember.
2018. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
94%

A Bacardí nem egyetlen ital, hanem egy italmárka, azon belül egy rumsorozat (meg egy üdítősorozat, Bacardi Breezer).


Az alapváltozatokat (fehér, gold, black, oakheart) koktélrumnak csinálják, magukban nem szólnak valami jól (a fehér főleg nem). Az idősebbek igen.



ma 00:06

„Hosszú í-vel biztos nem.” – akkor ezt nézd, de meg ne lepődj: [link]

2018. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tisztán iszom vagy kólával.
2018. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

„Hosszú í-vel biztos nem.”

Szeretem amikor valaki beszól egy ilyen hiba miatt, ráadásul tévesen, majd leír egy ilyet, hogy "röheLYes"...

2018. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbell Deadlift válasza:
100%
A Blanco, Carta doro és a Carta negra verzió koktélba való, gyömbérrel és kólával nagyon jók, de magukba fogyasztva nem nagy élmény egyik sem. Arra ott van a Bacardi 8, ugyan még nem próbáltam, de általában a 7 évnél "öregebb" rumok már elég jók "nyersen" vagy jéggel.
2018. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!