Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha én lány létemre megiszok 1...

Ha én lány létemre megiszok 1 darab fél literes sört akkor károsulni fog tőle a májam?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy nőknek 3 decit lehet csak.

2018. márc. 4. 11:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
22%
Nem a mennyiség, hanem az alkohol tartalom számít. 18 éves kor alatt mértékkel, utána is odafigyelve fogyassz alkoholt!
2018. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy alkalomtól biztos nem. Talán minden nap ennyit nem kéne, szüneteket ("száraz napokat") mindenképpen tarts.
2018. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom valami nagyszeru, himsoviniszta oldalon olvastad. Fel liter sortol az egvilagon semmi bajod nem lesz. Ha elmegyunk inni 3-4 korsoval iszom, melle tomenyek es semmi baja a majamnak. (Nyilvan nem ketnaponta megyunk inni.)
2018. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Mit mondott Mária néni: Úrinő csak társaságban iszik sört, egyedül nem.
2018. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség! Gondolj már bele! Ha így lenne, akkor alig kerülne ki élő ember az egyetemi kolikból.
2018. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Hol olvastad? Hol a mindenegybenblogon?


Egyetemistaként volt olyan időszak, hogy kéthetente kocsmatúráztunk, ami 6-8 óra folyamatos vedelést jelent, és jelentem, 33 éves, makkegészséges nő vagyok!

2018. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4/6 Arra gondolsz hogy menjek le a kocsmába és igyak ott? Nem fogok és nem is akarok! Nincs társaságom akivel igyak....
2018. márc. 4. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezt hol olvastad? :D Butaság. A nőknek kicsit rosszabb szokott lenni a tűrőképességük, de akkor a férfiaknak csak 4-5 decit szabad? :D

Amúgysem mindegy, hogy évi egyszer beülök belga sörözőbe s megiszom 4-5 kisebb belga sört vagy napi szinten tolok 2 üveggel...

2018. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a rekordom 3 uveg rum 18 ora alatt
2018. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Ez a temakor is olyan, mint a felnott parkapcsolatok: itt is pasifogo kerdesek vannak csak mar :D nem itt kell olyan pasit fogni aki tud nokedlit szaggatni, itt mindenki tud, ez nem kihivas! :D
2018. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!