Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még szűz vagyok, és aggódok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, és aggódok amiatt, hogy valami majd félre megy szex közben és teherbe esik a lány. Az az egy darab gumi tényeg elég szokott lenni? Hogyan előzzem meg az esetleges kiszakadását vagy ilyesmi? Mire kell még odafigyelni? 21/F

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a gumin lévő utasításokat, és aszerint cselekedj. Legyen megfelelő a méret. Igazából ennyi. Tényleg elég az a gumi, és ki sem kell húznod elélvezés előtt. Nagyjából egy évig védekeztünk gumival a párommal, mielőtt gyógyszerre váltottam. Az kényelmesebb, de kezdődő kapcsolatban jobb a gumi.

20N

2016. dec. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha előírásszerűen használod és megfelelő méretűt, akkor nem szakad ki.

Hosszú évek alatt, amikor is óvszert használtam és itt most ne 1-2 évre, hanem sokkal hosszabb időre gondolj, sőt, jelenleg is azzal védekezünk a párommal, soha egy sem szakadt ki.

Szóval igen, elég biztonságos, ha jól használod.

2016. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem véd 100%-osan , azért van ráírva, mert a gyártó el akarja kerülni a pereskedést. Ha előírásszerűen használod, és nem szakad ki, nagyon kicsi az esély, hogy a lány terhes lesz. 18 éve védekezem ilyen módon (antibébit nem szedhettem), sosem volt probléma. Plusz, a nők a ciklus alatt nem mindvégig termékenyek- bár lehet rendkívüli peteérés, ami szintén nem gyakori.
2016. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joe.38 ***** válasza:
10%
Popiszex esetleg?
2016. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!