Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit igyak, hogy részeg...

Mennyit igyak, hogy részeg legyek?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy csak szédülögjek, ne bírjak egyenesen menni. Ti legalábbis mennyitől szoktatok? És ezt élvezitek? Érdemes ezt megtapasztalni? Esetelg van valamilyen sztoritok? Szívesen veszem az ilyeneket :D
2018. márc. 17. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Komoylan, honnan a bánatból tudjuk, hogy mennyire bírod? Van aki 2 sör után totál kész van, aki meg 10-et leküld úgy hogy mg épp csak észrevenni rajta...
2018. márc. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hány èves vagy? Fiú/Lány? Korod? Szoktál inni? Ha nem szoktál 2 feles meg egy sör. Èn pultos vagyok,mi 2L borral melegitettünk:D aztán egy nonstop kajáldában hajnalba bevittem egy korsót,majd odaszoltam a kiszolgálónak,hogy töltsed megfele! :D mondjuk ez mèg tavaly volt..
2018. márc. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, ráadásul sok más tényezőtől is elég erősen függ ez.


Nem, utálok részeg lenni, úgyhogy sosem vagyok az. 3 feles után megállok, az pont jó szokott lenni, általában az már hat, de még dehogyis dülöngélek annyitól. Nem vagyok az alkoholhoz szokva. De egy feles és egy sör is kellemes.

Fél liter tömény bizonyára instant filmszakadást okozna nálam. Igazából dülöngélős részeg sosem voltam, ha túlmegyek a normál illuminált, szellemileg totál ép, stabil szinten, akkor elalszom és kész.

2018. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Berényi Joci válasza:
2-4 sőr és 1-2 feles hozzá elég .
2018. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!