Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg nagyon berug az...

Tényleg nagyon berug az ember, ha leveses kanállal eszik meg egy üveg sört?

Figyelt kérdés
Egy ismerősünk azt mesélte, ha egy tálból leveses kanállal megeszünk egy üveg/tál sört akkor nagyon berugunk tőle. Mert hogy akkor több alkohol szívodik fel a nyálkahártyán és emiatt egyből a véráramba jut. Valaki aki már próbálta, vagy látott valakit mesélhetne róla érdemes e kiprobálni.

2018. márc. 23. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt szívószállal ismerem, tehát simán megiszol egy üveg sört szívószállal. Nem feltétlen, hogy berúgsz, függ a szervezetedtől meg, hogy előtte mit ettél, de tény, hogy jobban hat, mintha csak simán innád.
2018. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:
100%
Nem. Ha leülnél kiszámolni, hogy mennyi sört kéne felszívnia a nyálkahártyádnak egy berúgásnak megfelelő véralkoholszinthez, és milyen gyorsan kellene, akkor számodra sem lenne kérdés. Még töménnyel sem működik az, hogy a szádban tartod és ettől berúgsz. Ilyeneket azok terjesztenek, akik (néha) amúgy is be tudnak rúgni 1 sörtől.
2018. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Teljesen bizonyos vagyok benne, hogy ihatom én pipettával is, a végeredményként adódó parányi véralkoholszint nem képes részegséget okozni. Az rendben van, hogy bizonyos körülmények erősítik a dolgot, de egy sör csodákra nem képes... Talán egy hét böjt után már megérezném (a ketózissal amúgyis fura viszonyban van az alkoholizálás), de berúgni...? :D
2018. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanakkora marhaság mint mikor azt híresztelik hogy feldzgsz egy szem diannás cukrot a seggedbe és kegyetlenül berúgsz.
2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!