Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit lehet kezdeni 200 kg...

Mit lehet kezdeni 200 kg naranccsal?

Figyelt kérdés

Szívesen kipróbálnám milyen pálinka lenne belőle , de nem tudom, hogyan cefrézzem.

Nyilván hámozni kell, de le kell szedni a belső hártyályát is, vagy csak a fehér részét?



2018. márc. 29. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha étkezésre még alkalmas állapotban van, akkor fel lehet ajánlani ingyen valamilyen szociális intézménynek (öregek otthona, iskola, óvoda, kórház stb.). Cefrézéshez meg nyilván legjobb a kifacsart levet használni, de feltehetően még lekvár/dzsem is főzhető belőle.
2018. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%
A fehér részt mindenképp, de a hártyája is ront az ízen, legalábbis amikor ilyet ittam, akkor engem kicsit zavart benne. Ha van lehetőséget kipréselni, akkor talán a legjobb lehet a levéből, de még hártyával se olyan rossz, ha jól finomítod.
2018. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Add nekem :DDDDDDDDDDDDD
2018. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én húsvét alkalmából vinnék belőle a helyi gyermekotthonba.
2018. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A narancslekvár finom. :-)
2018. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Javát kiválogatnám , megenném a többit elosztogatnám . 2/3a veszteség lenne bármilyen kifőzés esetén és sok cukor kell hozzá és energia , nem éri meg bütykölni kísérletezni vele .
2018. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Hagyjátok rohadni nyugodtan 2 hónapig

Vigyétek ki a parlament elé

Dobjatok meg mindenkit aki kijön az ajtón.

2018. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!