Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan élvezzem újra a whiskey-t?

Hogyan élvezzem újra a whiskey-t?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem a whiskey-t, de valahogy ez elmúlt. Nagyon szerettem és újra a kedvenc italommá akarom tenni, nincs valami trükk ezzel kapcsolatban, hogy hogyan tudnám újra élvezni az ízét?

2018. ápr. 20. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
XD
2018. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
Nemtom minek akarsz olyat inni, ami nem ízlik, amikor vannak más hasonló italok is (pl. érlelt rum, brandy), de ha mondjuk megmondod, milyen fajta whiskykre untál rá, akkor a jellegben tőle legtávolabbi whiskyfajták segíthetnek.
2018. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem esik jól, ne erőltesd.

Nekem is kedvencem volt a Johnnie Walker, Black és a Red Label. De pl átálltam sokkal erősebb és tisztább pálinkára. Ma már kevésbé kívánom a whiskeyt. Változunk, változik minden, az ízlésünk is.

2018. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Én az Unikummal jártam így,régen ez volt a kedvencem, ma már egyszerűen nem tudom meginni, sőt a szagát sem birom, de nem is erőltetem.

Most a házi kiffer pálinka a kedvencem.

2018. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, ne foglalkozz vele. Régebben vodkáztam, utána keserű, most már csak a pálinka. Miért akarod újra megszeretni? A társaság?
2018. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szeretni valamit ami nem ízlik? Mert menő?!

Nettó baromság. Idd amit szeretsz.

2018. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!