Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hany evesen ittatok alkoholos...

Hany evesen ittatok alkoholos italt eloszor? Vagyis nem ugy hogy megkostolni hanem nagyobb mennyisegben pl egy uveg sor vagy ilyenek

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 14:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen ittam először kisüsti pálinkából készült házi likőrt. Egy borzalom volt. Azóta sem vagyok jóba a röviditallal.
2018. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Bármit írsz, úgyis lepontoznak. = Isten hozott a GYK-n :)


10 évesen liter bor - nagyon nem kellett volna. Finom volt az a tokaji hárslevelű, de volt benne megbánás is, ami csak másnap jött elő.


Kulturáltan 15 évesen ittam először egy borkóstolón Bordauxban és ott jöttem rá, hogy a minőséget nem kárpótolja a mennyiség. (kivéve, ha eladásról van szó, mert ott még arra is találsz vevőt, amit már szégyen eladni - magyar borászok mégis gyakran élnek ezzel a lehetőséggel.

2018. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 xx.Be.Happy.xx válasza:
16 évesen
2018. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
13
2018. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

13 évesen, (ez tuti hülyén fog hangzani) reggeli c-vitamint vettem be egy pohár (negyed literes fajta) édes merlot rosé-val

Előtte szilveszterkor, szülinapokban mindig megkóstoltam a söröket, egyik sem ízlett, likőröket is kóstoltam, azok sem, viszont (asszem) szilvás unicumot ittam, meg szőlőmustot és bort, barackosat is és azok ízlettek

Viszont a gyomrom nem bírja az alkoholt, mindig nagyon ég utána ezért csak alkalmakkor iszok mostanság, ha van olyan amiről tudom, hoyg szeretem

2018. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

1-2 évesen ittam először, amikor beleittam apukam sörébe.

9-10 éves voltam mikor valami buli volt nálunk, és anyukámék megengedték, hogy igyak egy-két pohár bort. Az a nap olyan szép emlékként maradt meg, lehet kicsit hatott ott a bor is :D

14 évesen rugtam be először rendesen, először szilveszterkor, megittam egy üveg pezsgőt, attól jó kis boldog, táncolós állapotba kerültem, pár hónappal később pedig buliban voltam, ott nagyon sokat ittam, hánytam, halucináltam, világomról nem tudtam pár óráig, durva volt, azóta nem is ittam sose annyit.

2019. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!