Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kaphattam alkoholmérgezést?...

Kaphattam alkoholmérgezést? Miért történt ez? Mostantól az lesz hogy kb rosszul leszek a piától? A többi lent

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete történt hogy eléggé berúgtam, hánytam is. Ma ittam egy kortyot, viszont szinte már az alkohol szagától rosszul voltam. Arra lennék kíváncsi hogy mostantól nem fogom bírni a piát, vagy csak az egy hete történt dolgok miatt vagyok rá érzékeny?

2018. máj. 31. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is rúgtam már be úgy hogy hetekig nem kívántam utána az italt, de aztán helyreállt a régi "rend".
2018. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az nem baj ha megundorodsz tőle. Nagyobb gond lenne ha másnap is még tudnád inni. Itt nagyobb a kockázata a rászokásnak.
2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Valamiféle alkoholmérgezést kaphattál.

Az agyad megjegyzi, hogy rosszul lettél, és úgy próbálja megelőzni a további mérgezéseket, hogy undorítóva teszi az alkohol fogyasztását.

Ez az idő múlásával, további, rosszullét nélküli alkoholivással enyhülni fog. Amiket aznap este ittál, na azokat utálni fogod egy ideig, talán évekig is, de ez is halványul az idővel.

Ha inni akarsz, mindenképp olyannal próbálkozz, ami teljesen eltér a típusában, ízében a múltkoriaktól.

2018. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Viszont, szervi károd attól, hogy behánytál, nagyon valószínűtlen, hogy legyen-hacsak nem voltak utána kifejezett tünetek, amik ezt indokolták. (Ha aggódsz, keress rá a májkárosodás és a vesekárosodás tüneteire. Ha azokat nem érezted az ivás utáni 1-2 nap, akkor fizikailag semmi bajod, és mehet a pia.)

Utolsó voltam.

2018. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nálam egyszer volt olyan,hogy ittam pár italt,nagyon nem volt jó,3 évig nem mertem inni alkoholt,mert annyira megjegyezte az agyam a rosszullétet.Persze azóta minden rendben van,túlságosan is.
2018. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Én egy éve hánytam búzasörtől - vszeg rossz volt, mert egy üvegnek nem kellett volna kiütnie semennyire -, na, azóta csak rágondolok és fordul egyet a gyomrom.


Előtte imádtam a búzasört, most az illatát sem viselem el :D

2018. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkoholmérgezés még nem volt, akkor konkrétan már nem lettél volna magadnál.
2018. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!