Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet kérni étteremben a...

Lehet kérni étteremben a viszkit tejjel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, de félek hogy kiröhögnek.
2018. jún. 2. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel??? Én meg mindenhez lekvárt kérek. Ha olyan helyen eszünk hambit ahol más is van akkor abba is azt kérek. Lángosra, pizzára... Mindenhez képes vagyok lekvárt enni. És??
2018. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem röhögnek ki, vagy legalábbis nem nyilvánosan.

Ha meg nem tudsz róla, akkor nem is érdekes.

Szerintem hallottak azok már cifrábbat is.

Apukám a túrós csuszát, ami roskadozott a füstölt pörctől, porcukorral kérte, egy barátom a húslevest ketchuppal, de hallottam sonkás tésztát mustárral enni valakit.

Az újabb őrületről a lekváros, nutellás hasábkrumpliról már nem is beszélek!

Éld az életed és tojj a világra!

2018. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Külön pohárban kéred és egy keverő poharat is keresz, oda adják. Ők ne adhatnak olyat ami nincs az étlapon. De magadnak össze keverted. Amúgy white Russian után simán legit a whiskey + tej.
2018. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!