Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen szivart vehetnék...

Milyen szivart vehetnék ajándékba egy nem dohányzó embernek?

Figyelt kérdés
Születésnapra lenne egy barátnak.. szerintem a szivar elég férfias dolog még ha nem is dohányzik valaki néha rá gyújtani egy szivarra elég menő dolog szerintem.. nem vagyok dohány szakértő úgytudom jóval erősebb mint a sima cigaretta... milyen szivart vehetnék viszonylag nem túl drágát és gyengébbet amitől egy nem dohányzó ember sem fullad meg, illetve vannak e ilyen ízesitett aromás cuccok is?
2018. jún. 10. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem a legjobb ötlet szivart venni egy nemdohányzónak. Nem nagyon vannak lightos szivarok, max szivarkák, amik ilyen cigi méretűek.
2018. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

"Rágyújtani egy szivarra elég menő dolog..."

"Vannak-e ilyen ízesített, aromás cuccok is?"

- 15 éveseknek szoktak ilyen gondolataik lenni a dohányzásról.


Mellesleg sok nemdohányzó ember abszolút elzárkózik a dohányzás bármilyen formájának gondolatától is. Ha ez a barát is ilyen, akkor szerinted mégis mit fog kezdeni a szivarral? (További személyes véleményem, hogy szivarból legalább egy dobozzal szokás/illik ajándékozni, és a jó szivarból egy is drága.) Ráadásul nem igazán létezik lightos szivar.


Ez majdnem olyan, mintha vegánnak akarnál szalámit ajándékozni.


Szerintem keress más ajándékötletet.

2018. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
A szivart nem tüdőzzük le szóval tökmindegy dohányzik-e vagy nem és hogy mennyire erős.
2018. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Honnan jött ez az ötlet? Szerintem, oltári gáz egy nem dohányzónak, bármilyen dohány árut ajándékozni...gondolod bármilyen extra gyenge szivartól nem fog ketté állni a tüdeje? Én nagy dohányos vagyok 13 éve cigizek, de ha erősebbet szívok a megszokott kék pallmall-tól, akkor igencsak köhécselek...szóval tuti nem vennék szivart...neked nincs más opciód? Pl

miért nem veszel inkább vizipipát neki? Lehet kapni különböző izesítésű 'kavicsot' bele és nem kap fulldokló rohamot közben...

2018. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis szájrák ajándékba😀hamár nem kell letüdőzni...
2018. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Egyetlen szivartól? Csak nem :D
2018. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Az ördög sosem alszik😈
2018. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Totális hülyeség. A nemdohányzók rühellik még a cigaretta szagát is. A szivar meg konkrétan úgy bűzlik nekünk, mint a friss kutyaszar. Szó szerint. Füstös-szaros szaga van. Az aromásított szivarnak pl. cseresznyés-szaros. Ha azt akarod, hogy csodákozva forgassa a kezében, és hülyének nézzen, majd a kukában kössön ki, hajrá!
2018. jún. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

"Kígyónak lábsó, madaraknak fogsor..."

Ne kényszeríts ajándékoddal senkit "köszönöm!"-re számára használhatatlan, érdektelen, sőt, utálatos ajándékkal.

Megsértődsz akkor, ha megköszöni, de rögtön megkér, hogy te dobjad ki, hogy arra se legyen gondja?

2018. jún. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora marhaságot sem olvastam még. XDegy nem dogmhányzót nem gmhat meg, hogy szerinted menő szivarozni.

Ennyi erővel vegyèl neki melltartót, az is ugyanolyan hasznos lesz.

2018. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!