Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen szivart vehetnék...

Milyen szivart vehetnék ajándékba egy nem dohányzó embernek?

Figyelt kérdés
Születésnapra lenne egy barátnak.. szerintem a szivar elég férfias dolog még ha nem is dohányzik valaki néha rá gyújtani egy szivarra elég menő dolog szerintem.. nem vagyok dohány szakértő úgytudom jóval erősebb mint a sima cigaretta... milyen szivart vehetnék viszonylag nem túl drágát és gyengébbet amitől egy nem dohányzó ember sem fullad meg, illetve vannak e ilyen ízesitett aromás cuccok is?
2018. jún. 10. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemdohanyzónak épeszű ember nem vesz szivart. Kb annyi eszre vall, mint antialkoholistanak pálinkát adni, egy mozgássérültnek futócipőt, vagy egy vaknak színes ceruza készletet....
2018. jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi ésszel Viagrát is vihetsz neki, hátha.
2018. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Én dohányzom, ennek ellenére szerintem egyáltalán nem menő sem a cigi, sem a szivar, sőt utóbbit még én is büdösnek érzem.Valamint az a tapasztalatom, hogy a nemdohányzók kb. 90%-a kimondottan utál minden ilyesmit.Mást kell kitalálni.Akkor vegyél neki inkább öngyújtót, azzal legalább meggyújthatja a tüzet a nyári szalonnasütéshez.
2018. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez menő akkor veled nagy bajok vannak. Csak a kis nokedlik körében menő a cigi.
2018. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy valami építő ötletet is adjunk:

nem dohányzó embernél legfeljebb csokiszivar jöhet szóba, nézz szét, hátha kapni valahol ilyet. Azt bonbon gyanánt átnyújthatod, mellé meg még nézel valami vicceset, vagy hasznosat.

2018. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Alain Delon ***** válasza:
29%
Én nemdohányzóként valami különleges, díszdobozos szivarnak örülnék, amit ki lehet tenni dekorációnak, és néha meg tudok megszagolgatni.
2018. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a kérdéseket.

Mint ha a normális ész elveszne. Nem dohányozónak szivart, családos apának fizetős prostit?

2018. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17: A prostik legtöbb kuncsaftja bizony családapa, úgyhogy ez nem egészen volt jó példa...
2018. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Alain Delon ***** válasza:
Még mindig 0%-os a válaszom. De rossz tudok lenni!
2018. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj meg, ha megkérdem, de te milyen dildónak örülnél születésnapodra? Olyan trendi mostanában... Tudom, hogy nem vagy köcsög, de az imént láttam egy szép lila, méretest - biztosan örülnél neki...
2018. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!