Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ágyas pálinkába kukacok...

Edy92 kérdése:

Ágyas pálinkába kukacok vannak az már nem jó?

Figyelt kérdés
A férjemmel friss meggyet szedtünk és ágyas pálinkát készítettünk! Kézzel, fáról szedtük, nem is gondoltuk, hogy kukacok lesznek benne! Alaposan megmostam többször is de néhány óra elteltével észrevettük a kukacokat a pálinkába! Most öntse ki vagy később attól majd jó lesz?
2018. jún. 11. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Húsos pálinka. Kuriózum.
2018. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Vagyis a cefrében láttad a kukacokat?

Kérlek szépen,azok a dögök nem a cseresznye felszínén vannak,hanem szépen,nyugodtan elalszanak a belsejében,akár több órás áztatás (nem többszörös megmosás) után kijönnek belőle,mert nem akarlak fulladásos halált szenvedni,és ilyenkor le kell merni a kukacokat a víz tetejéről,majd utána felhasználni a gyümölcsöt.

Ha a megmosás alatt az általam leírt procedúrát értetted,akkor nem szóltam.

2018. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én leönteném róla, nem önteném ki, és ha betéved egy nem túl kedves vendég abból kínálnám meg. Nincs annak semmi baja, de én már nem innám meg.
2018. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Az alkohol fertőtlenít, nem???
2018. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
A kukacokban sok a fehérje, csak a nyugati ember undorodik tőle, a keletiek vígan eszik.
2018. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha én pálinkázni szeretnék,akkor sem szeretnék rároppantani-vagy ha megpuhult az alkoholban mmm-,akár elnyámmogni pár halott kukacot,ha fehérjét szeretnék bevinni,akkor nem így fogom megtenni. :d

Egy pálinka legyen tiszta minden szempontból.

Kukacos pálinka.Hát,akármit is mondtok,nem akarnék legurítani olyat.

2018. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz úgymond tőle, a legegyszerűbb ha leszűritek, és utána nyugodtan fogyasztható.


Csak érdekességképp, vannak országok, ahol az erős alkoholba kígyót, skorpiót, vagy akár egeret(!) tesznek bele és megisszák, rengeteg kép is van neten,a hogy szépen benn az állat az üvegben, és arról öntik le majd isszák. Ha attól nem lesz baja az embereknek, akkor ettől végképp nem.

2018. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!