Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok Magyarországon...

Hol tudok Magyarországon Zlatý Bažant sört venni?

Figyelt kérdés
Egyszer Szlovákiában ittam és nagyon megszerettem, de itthon eddig sehol nem találtam. Ti tudjátok, hogy lehet-e egyáltalán venni, és ha igen, akkor hol? Válaszokat előre is köszönöm.

2018. jún. 21. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Tescotol az utolso kis kozertig, barhol.
2018. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Zlaty Bazant=Aranyfácǎn. Szinte bármelyik üzletben kapsz.
2018. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
2-es. Hát a minden üzletben kapható Arany Fácán meg sem közelíti a Szlovák Arany Fácánt.
2018. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A két sörnek köze nincs egymáshoz azon kívül hogy a szlovák Zlatŷ Bazant szó magyarul aranyfácánt jelent. Kb. olyan mintha lenne egy vadászmester nevű kommersz keserűlikőrünk és azt mondanád hogy az ugyanaz mint a Jägermeister. Arany fácánt tényleg szinte mindenhol kapni elég olcsón, de az egy 4%-os vízízű alacsony ballingfokkal rendelkező sör. A szlovák Zlaty nagyságrendekkel jobb. Sajnos boltokban én sem láttam itthon. Kocsmákban és vendéglőkbe néha szokott lenni csapolva de elég borsos áron.
2018. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon ne akarj venni, borzalmasan szar :)
2018. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Én azóta nem láttam Zlatý Bažant sört, amióta ugyanazzal az emblémával, de magyar felirattal megjelent az Aranyfácán!
2018. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

FYI: https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidi..


Zlatý Bažant-ból is van több B°-os.

2018. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj online italboltokból, körülbelül az a legegyszerűbb, vagy ha határmentén élsz, akkor átmenni érte.
2018. jún. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!