Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok mondani neves borászato...

Tudtok mondani neves borászatokat ahol nem sértődnek be ha fröccsben akarom megkóstolni a borukat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7 "Akkor kínzásként iszom meg őket? Ha nem szeretem de megiszom?"

erre én (#8): Ha valamit nem szeretsz és megiszod, akkor kínzásként iszod meg, igen.

#9 "Nem tudsz olvasni? Azt írtam szeretem a bort lol."


Hát én tényleg nem tudok olvasni :) Ha te értelmezted volna rendesen, akkor rájöttél volna, hogy nem véletlen írtam oda, hogy értem mire gondoltál amúgy.

2018. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok borász idegenkedik tőle, és bunkónak néz, ha föccsöt csinálsz a borából, pedig a jó fröccs jó borból készül. Van, akinek tömény a bor, de jó borból szeretne fröccsöt inni. Én szeretm a jó bor ízét magában is, de sokat inni belőle tényleg tömény. Ha olyan helyen vagíok (borászat, borkóstoló), ahol nem illik fröccsözni, akkor minden korty/húzás bor után iyszom egy pohár/fél pohár szódát/ásványvizet.
2018. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!