Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi bajom lehet a sörtől?

Mi bajom lehet a sörtől?

Figyelt kérdés

Furcsa módon ha estenkent mondjuk kemegyek ismerősökkel 1-2 sorre, masnap reggel nagyon durvan tud fajni a fejem. Ha sokat iszok plane , de keves sortol is mar elojon itt 2-3 csapoktra vagy uveges sorre gondolok(nagyjából mindegy melyik fajta sort iszom). Erdekes modon, ha mas italt iszok pl bort/froccsot, esetleg rovidezek ,vodkazok ez a hatas nem jon elo(persze nem tomenytelen mennyisegre gondolok), pedig ilyenkor nyilván tobb alkoholt viszek be a szervezetembe. Sok helyen ugye a dehidrataciot irjak. De szerintem ha ezzel kapcsolodik ossze akkor 2-3froccs meg mondjuk 2 vodka utani napon is elo kene jonnie.

Tudtommal nem vagyok allergias semmire. De ez szamomra eleg erdekes.

Mi a lehet szerintetek az okat? Hogy sornel mar kisebb mennyiseg elfogyasztasanal is elojon ez a fejfajas?


2018. júl. 13. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mégis minek iszod ha beteg vagy tőle?
2018. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem bírod valamelyik összetevőjét, a komlót, a malátát, az élesztőt, vagy egyebet. Én az élesztő miatt nem ihatom sajnos, pedig szeretném, de mondjuk én az élesztőt semmiben sem bírom, így kelesztett dolgokat sem ehetek. Ha véletlenül mégis besikerülne, akkor fejfájás, puffadás, esetleg hasmenés lenne a vége, mennyiségtől függően. Ne idd, ha rosszul vagy tőle, mivel tudod, hogy fejfájást okoz, kerüld el, fröccsözz helyette ebben a melegben, ha kocsmázni mentek.
2018. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűt ha kommersz szarokat iszol, akkor nem csoda, azoktól én is rohadtul másnapos tudok lenni. :D


Egy jófajta kézművestől ellenben semmi bajom.

2018. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy, én pl a pezsgőtől és a leótól vagyok nagyon másnapos, mástól nem. Mennyiségtől független.
2018. júl. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!