Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit érdemes inni és mennyit?

Mit érdemes inni és mennyit?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném szögezni, hogy eddig még nem sokat ittam, és még nem vagyok annyira jártas ebben a témában. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy:

1.melyek a legfinomabb sörök és mennyit kell inni ahhoz, hogy valamennyire is beüssön.

2. melyek azok az alkoholos italok amik tényleg finomak, de be is ütnek

3.a elterjedtebb alkoholok hány százalékos akkor és mennyit érdemes inni, hogy hatása érezhető legyen


Tudom, elég tudatlannak nézhetek ki, viszont azért szeretném a segítségeteket kérni. Viszont tudok, hogy ezek sok mindentől függenek, hogy pl. milyen fáradt vagy, mit mivel keverez, éhgyomorra iszol vagy sem, cigizel-e meg ilyenek. Előre is köszönöm a válaszokat az én kis alkoholfelvilágosításomhoz :)



2018. aug. 6. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A Liquid cocaine nagyon jó sör, de azért ne azzal kezd az "alkoholista" "karrieredet". Bizonyos dolgokhoz fel kell nőni, hogy értékelni tudjuk. Aki nem kóstolt kommersz barackot, az soha nem fogja tudni értékelni a jó barackpálinkát. Aki nem ivott Trois tours brandy-t, sosem értékelheti igazán a Hennessy XO cognacot, vagy akár a paradis-t. Mindenből kell, rosszat, közepeset, jót, és kiemelkedőt kóstolni, hogy kialakuljon a saját ízlésed.
2018. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!