Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha elviszem a almacefrét...

Ha elviszem a almacefrét pálinkafőzdébe, ott összekeverik máséval?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy keverik.
2018. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
Ezt ne tőlünk kérdezd, hanem a főzdéstől. Régebben általános gyakorlat volt (legalábbis ha a cefréd nem töltötte meg az üstöt), ma már viszont egyre több bérfőzde vállalja, hogy mindenkiét külön főzi.
2018. szept. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a főzdétől kell megkérdezni, ált. ma már mindenkinél megvan adva a minimális mennyiség, amit lefőznek. Viszont ugyan nincs erről információm, de nehezen tudom azt elképzelni, hogy teszem azt pl. van egy 300L-es üstje a főzdének, (300 a minimum, amit főznek) s odaviszel 400L cefrét, akkor azt a maradék 100L-t a 2. körben lefőznék külön, nem öntik össze máséval.

Phoney, szerinted ez így van, hogy azt lefőzik külön? Feldobnak 100L-t a 300-as üstbe, 2. körben?

2018. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy abszolút minden esetben vállalják :) Általában adott, hogy legalább mennyire kell megtölteni az üstöt. De akár még a 100/300 litert (vagy akkor inkább 2×200-at) is el tudom képzelni, ha a főzdés nagyon ügyfélbarát akar lenni, illetve nincs nagyon betáblázva.
2018. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit viszel...


Tőlünk mindig kérdezte a főzdés, hogy megvan- minimum ennyi meg annyi, mert ha nem, akkor ne is vigyük. (Ez a főzdés alapból nem kevert máséval..., ha kevés volt a cucc magunknak kellett volna társat találni, akivel kavarunk...)

2018. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!