Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők összekeverik a szabad párválasztást a megkülönböztetéssel?

Figyelt kérdés

Most az, hogy egy nő, a hozzá hasonló férfiak közt, abból 5-ből válasz eggyet, az valóban szabad párválasztás. De az, hogy úton-útfélen bevonzza magájoz a próbálkozó embereket, ingyenèlősködik, ha kedve tartja, majd 1000-ből választ eggyet, aki nem hozzá illik. ( Na ez már erősen megkülönböztetés) Ugyanis egyrészről okosabb-iskolázottabb mint ő, másrészről többet is keres.

És mégis mi van? A nőnek elég ha van segge-melle bőven, akkir hajt rá az kigyúrt, a nem kigyúrt, a gazdag, a szegény stb. Tehát a nőknek nem kell túlzottan fékezniük magukat, mert a testi adottságúkkal teret nyerhetnek. A férfiakat miért nem akarják így felkarolni? Felháborító, hogy beteszi valahova a lábát a nő és nár egyből ingyen pia, csurgó nyálak. A férfinek neg fizetnie kell stb. (Kockáztatni, hogy vajon mennyire frusztráltan beteg a nő? Visdzautasítás lesz, vagy gerinces jómodorral találkozik? Köztudott, hogy nem is érdemes próbálkozni egy férfinek, mert hülyét is csinálhat magából. Ezt is tudják a jó nők. Számos pobton aggályos a társadalmi helyzetük )aztán vagy rábólint a nő vagy nem. Szerintem igazságtalan ez a világ ebből a szempontból. Ez női előesély senkinek nem jó. Csak a milliomosoknak.


2017. nov. 12. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
bombanők, 4921. epizód... Egy hete tiltottak ki megint, eddig bírtad?
2017. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Parancsolsz? Minek írsz?
2017. nov. 12. 12:58
 3/27 anonim ***** válasza:
És még hülye is. Mert csak olyan nők léteznek, akiknek van seggük-mellük bőven, sőt, minden nőre ezer férfi jut, kész versenypálya a világ :D
2017. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Azon szoktam nevetni hogy el vannak ütve a betűk, mert a kérdező annyira beleélni magát a történetbe hogy már a keze is remeg amikor idegből fogalmazza ezt a sok soviniszta szöveget. Én már hamarabb elhiszem hogy valóban egy mentális beteg kirohanásai ezek és nem csak trollkodás.
2017. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Azt se felejtsuk el kerdezo hogy a nok mar egymassal is tudjak azt csinalni. Sok ilyen kerdes van itt is a gykn hogy egy lany jobban tud ki..alni egy masik lanyt,es hogy a fiuk ehhez mar nem is ertenek, mert a lanynak olyan kell aki erzekien finoman csinalja es hogy a masik lany ezt megtudja adni asajat nemenek, sok segedeszkoz is mar van. Mubraner meg minden.

Es igy ket no kielegiti egymast.

A ferfiak meg le vannak sza..va, kihivoan oltozkodnek a nok azert mert, hogy csorgassak a nyalukat a ferfiak es igy sokszor ingyen van nekik sok minden.

Tehat a nok ezt tudjak, ki is hasznaljak.

Azt se felejtsuk el egy nonek ha kell pasi azert kell mert hogy kesobb gyereket akarnak ,csaladot,de az oromszerzesre inkabb mar egymassal csinaljak ket lany.

Tehat vegerdemenyben a no valaszt,ha gyerek kell neki egy pasit, fokent penzes pasit, aki majd eltaetja a csaladot, a tobbi meg le van sza..va a tobbi pasi.

A nok nem az atlag pasira gerjednek, hanem a nokre ugyanugy, meg a gazdag jol kinezu pasikra. Nekem ez a meglatasom, es sajnos igy is van.

Nezd az elonyet akinek.nincs kapcsolata, megmarad a penze, nem kell felelosseget vallalni, nem kell kesobb gyerektartast fizetni, lakhatsz 30 evesen is akar szuleidnel. Es stb.rengetek elonye van annak akinek nincsen kapcsolata.

Nekem sem volt meg es nem is lesz.

25f

2017. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Most válaszolsz rá? Miért vagy frusztrált, higy ilyen kerdésekkel jössz vissza hetente?

Ki tehet arról, hogy luzer, csoró vagy?

2017. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak a nőket szidná hanem az átlagos, magára adó férfiakat is, akkor még azt is megkockáztatnám, hogy egy régi, távoli ismerősöm ez az agyilag zokni :D

Na az aztán valami eszméletlen egy figura volt. Egész nap nem csinált semmit, csak nyomkodta a számítógépet, sosem volt munkája, az anyjánál lakott. Minden külsőségre igénytelen volt, majdhogynem anorexiás, nem volt hobbija, nem voltak barátai, de gusztustalan, irigy, gyűlölködő személyisége, na az volt neki.

Csak a sportoló alkatú, szép arcú nőket volt hajlandó emberszámba venni, a többi szerinte mind ocsmány. Ezeknél mindig benyalta magát barátként, hónapokig képes volt egy-egy ilyen szerencsétlen háta mögött hangoztatni, hogy őt mennyire gátlástalanul friendzone-olja, miközben egy kanyi jelét nem adta, hogy bármit akarna tőle. Aztán hirtelen jöttek a barátinak vélt meghívások amiket nem engedett viszonozni, majd egyszer csak rá akart nyomulni az áldozatra, aki persze döbbenten elutasította... innentől felkerült a "büdös k rv a kihasználós r ban c" listára és kezdte szóról-szóra ugyanezt elölről egy másikkal.

Egyszer megpróbáltam elmagyarázni neki, hogy ha ő annyira nem méltatja magát, hogy legalább egy emberi szintre hozza a külsejét, vagy mondjuk egy emberi szintre az életszínvonalát, ne adj' Isten még értene is valamihez, akkor hogy gondolja, hogy bármi esélye egy olyan embernél, aki napi szinten fejleszti magát. Én voltam a hülye, neki alanyi jogon jár egy nő, mert őt úgy szeressék, ahogy van :D Persze olyan nő aki nem "ocsmány", ugye xD

Vannak ilyen agyhalottak és nem is egy. Minél durvább eset, annál nagyobb a pofája, ezzel persze még inkább elvágva magát a legkisebb esélytől is, hogy legyen valakije.

Nem kell sajnálni őket, természetes kiválasztódás. Egyszer csak kiesnek végre a génállományból az ilyenek.

2017. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez már megint itt van? Nem kötötte még fel magát?
2017. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
De még mindig nem meri megválszolni, hogy miért frusztrált. ... egyik életcélon, hogy megtudjam.
2017. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Felső:Nem vagyok se csóró, se ocsmány.

7/8: Örülök, hogy legalább hoszzú időn ketesztül velrm harcolva, végre rászántál pár órát arra, hogy kitalálj valami ütőset. De még mindig gyenge. Már csak nèhány 10 év és megtanulsz oltani. Király vagy. Azt leírod, hogy miért jöttél egy kislánnyal össze? Azt mikor közölted, hogy ő nála akarsz bevágódni ezzel, mert a kapcsolatotojra ment, hogy kikészültetek itt a gyakorin? Nyalnád falnád a jó nőket csak nem kellesz nekik. Nèzz a tükörbe és hogy mwddig jutottál. Akkor rájössz, hogy kettőnk közt ki az agyhalott.

2017. nov. 12. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!