Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit műveltetek alkohol/fű...

Mit műveltetek alkohol/fű befolyása alatt?

Figyelt kérdés
Csá! Valakinek vannak még torténetei ezzel kapcsolatban? Vicces, vagy kevésbé vicces is johet egyaránt. Tehát miket műveltetek alkohol, és/vagy fű befolyása alatt?
2010. jún. 24. 18:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Koncerten voltam és nagyon sokat ittunk. Elindultunk a barátnőimmel a kapun kifelé én meg nekiestem a kapunak. A kapu kitörött és én azzal együtt hátraestem. Állítólag a biztonsági őr jött oda és szedett össze. (A barátnőim se voltak teljesen maguknál, ők képtelenek lettek volna összeszedni.)

Egy másik alkalom. Kertiparti volt. Az udvaron volt egy gyerekmedence én beleestem. A többiek megfordítottak, de kiszedni nem szedtek én meg ott aludtam el.

Kép természetesen van, mindkét esetről.

2010. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Voltam már olyan részeg, hogy nem tudtam még felülni se, de tudatában voltam mindennek amit teszek, és nagyjából annak is ami körülöttem zajlik.


Fűnél is ugyanez, leszámítva, hogy mindenen aggódtam, és próbáltam védeni magam, összegömbölyödtem meg ilyenek..


De akkor is tudtam hogy mit csinálok, és azt is hogy miért és emlékeztem rá később is...

2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Mikor ittam alkoholt, hamar elálmosodtam. Hazajöttem és fürdés nélkül, utcai ruhában elaludtam.

Ez a legdurvább ami történt.

2010. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Télen kimásztam a Szabadság-híd korlátján kívülre!Másnap józanul hazafelé belegondoltam mi érhetett volna,szinte rosszul lettem!:/

Nagyon okosan felültem egy hajnali vonatjáratra hogy majd azzal megyek haza(Déli pu.-Budafok,10 perc,2 megálló).Veszprémben sikerült felébrednem(2óra,sok megálló)!Még szerencse hogy elég volt pénzem a visszaútra!

Sikerült 30 perc helyett ,6 óra alatt hazaérnem!:DDDD

2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Hát fiatalabb koromban ittasan sajnos sokat törtünk, zúztunk. Egyszer leestem 2 méter magasról, persze a részegek védőszentje velem volt szerencsére:D.
2010. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
én banketten az egyik volt osztálytársnőmet tapiztam vagy egy órán át álítólag... az egészben az a poén, hogy pont azt a csajt, amelyik teljesen megközelíthetetlen volt 4 évig mindenki számáraXD
2010. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Hol is kezdjem??:D

Hát volt pár hülyeség amit megmertem tenni részegen :D

15 Évesen megittam egy üveg whiskey-t és muteromat lehánytam xDD


18 évesen bemásztunk egy állatkertbe, mert megakartam simogatni egy delfint... Nemsikerűlt ... felakadt az egyik haverom a kerítésre és az ordítása mindenkit odavonzott :D


Ugyancsak 18 évesen fogadásból lehugyoztam egy igazoltató rendőr kocsiját... és az a poén, hogy nemvette észre :D


19 évesen sikerült kirúgatni magam a suliból, mert füvet szívtam a wc-ben. De nemtudták meg, hogy fű volt csak azt, hogy dohányoztam és fegyelmit indítottak...

Most 20 éves vagyok és semmi egyenlőre semmi extrém :D

2010. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig spanyolul beszélek éés szerelmet akarok vallani szerelmemnek:)
2010. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát ezek nagyon jók...

Mi még nagyon régen azzal szórakoztunk, hogy este minden buli után konténerekkel, és egyéb mozdítható tárgyakkal lezártuk az autóutakat.

Persze voltak ennél durvább dolgok is, de azt inkább nem részletezem...

2010. jún. 25. 10:15
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mi is elzártuk kukákkal meg székekkel az utat télen a jó csúszós utat. Nagy baj is lehetett volna belőle...
2010. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!