Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért szeret a férfiak többség...

Miért szeret a férfiak többsége sör, vagy bor mellett főzni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ellene egy bizonyos szintig, félreértés ne essen, csak feltűnt hogy a férfiak a főzéhez szeretnek kortyolgatni.
2018. nov. 4. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hmm. Ja.Teljesen érthetetlen. Minek közben főzni?
2018. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert aki szeret kortyolgatni, az miért pont a főzésnél hagyná ki? Azok kortyolgatnak a betonozásnál, favágásnál, meccs közben, kaja előtt, kaja után, haverokkal, nyaraláskor,... vagy csak úgy.:)
2018. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Félreérted. Nem főzés közben söröznek, hanem sörözés közben főznek!
2018. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem hinném, hogy a többség. Háztartást vezetve és naponta főzve a családra ezt a férfiak sem teszik meg.

Hobbizgatva igen.


Én is szívesen főzök borozgatva, ráérősen, de nem a hétköznapokon. Nő vagyok.

2018. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Honnan veszed, hogy a többség. Szerintem ez is egy jó nagy sztereotípia. Filmekben jól mutat meg menő (akár nő, akár férfi csinálja), de a hétköznapokban nem hinném, hogy jellemző.
2018. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs rosszabb, mint egy szomjas szakács. 😉
2018. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán iszogatok hétköznap főzés közben,nagyon nem hat meg milyen nap van.Párszor jártam már úgy,hogy ez miatt csak az étel egyik fele készült el,vagy csak másnap ettem belőle,de ez legyen a legnagyobb gondom életemben. N
2018. nov. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl. sose. Előtte-utána-helyette igen, közben nem.
2018. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!