Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak többsége...

Szerintetek a férfiak többsége kitart a párja mellett ha az válalja a szellemi vagy testi fogyatékosságal születendő gyermekkel való törődést?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon változó. Van olyan házasság ami ezt kibirja van olyan amelyik nem.
2013. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat, drága jó apámból kiindulva: nem -.-
2013. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de nem néztem meg a ksh honlapján az erre vonatkozó részeket.
2013. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Embere válogatja.
2013. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. És valahol meg is lehet érteni.
2013. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
van aki ott marad a családdal, van aki az első években lelép, ez az élet sajnos,
2013. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
a fogyatékosság súlyosságától függ, de én még az anyát sem tudom elítélni, ha inkább intézetben helyezi el a gyermeket ... az ismeretségi körömben két olyan példa van, ahol az egész család együtt maradt, de nem tudnék egy rossz szót sem szólni akkor sem, ha az apa elmegy, és akkor sem, ha intézetbe adták volna a gyermekeket
2013. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
69%
Megérteni nem kéne azért.Egy felelős szülő vállalja a sérült gyerekét is,ha már nem vetette el még idejében.Ha megszületett fel kell nevelni lehetőség szerint.Enyhébb fokú rendellenességeket sokan egész rendesen kinőnek felnőtt korukra,és rendes emberek is lehetnek.Mégis mit kéne csinálni a szülőnek,tegye ki a Taigetoszra,vagy altassa el mint egy beteg kutyát? Nem értem,hogy képzelik egyesek...
2013. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

#8


Könnyű a karosszékből észt osztani. Én már láttam a környezetemben fogyatékos gyerek miatt tönkrement embereket. ha nekem születne egy, erősen elgondolkodnék, hogy megéri-e tönkretenni az életem miatta. Főleg hogy ha olyan állapotban van hogy neki tökmindegy hogy egy ápolónő vakarja ki a sz@rt alóla vagy épp az egyik szülője.

2013. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
kedves második válaszoló nem kell általánosítani. Én is ismertem egy olyan embert aki egyáltalán nem érdeklődött a fogyatékos gyerekei iránt(én elítéltem, mert egy telefont nem ejtett meg még ünnepekkor sem). De nem erről kell megítélni az embereket én például foggal körömmel védeném a gyermekemet és annak anyját. Ez érettség és felfogás kérdése. De van, hogy valaki fél a kötelességeitől. és inkább magába folytja a fájdalmát. F/21
2013. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!