Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek a legjobb Német sörök?

Melyek a legjobb Német sörök?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 11:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Fuldába tartunk...

Innék egy jó Német sört de nem tudom melyek a legjobbak...

2018. nov. 7. 11:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen rajta, Reinheitsgebot, akkor nagyon nem tudsz mellényúlni.
2018. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

A német sör KISBETŰ.


És ízlés dolga, nyilván valami manufakturális.

2018. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legjobb söröket üzletben nem kapod, csak ha bemész a helyi sörfözdébe. Vannak városok ahol rengeteg régi tradicionális sörfözö pince van.


De ami még jellemzö a német sörökre, hogy rengeteg helyi gyár van, amit csak kb 50-100km-es körzetbe kapsz meg sört. Ezek minösége ugyan olyan jó, mintha egy országszerte ismert márkát innál.


Szerintme légy laza, és ha beültök egy helyre nézd meg milyen sörük van, és kérj kimért sört.

2018. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]



Iható volt

2018. nov. 7. 17:40
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



Izletes jó sör

Kaufland

2018. nov. 7. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk tényleg ízlés dolga, de nekem például 3 német sör van, ami nagyon ízlik: a Beck's, a Gösser, és az eredeti Löwenbräu Original (5.2%), de úgy tudom, hogy ez utóbbi tényleg csak Németországban kapható, sógoromék is onnét hoztak egy partihordóval, amikor kóstoltam!
2018. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
A Gösser osztrák sör és nem német.Amúgy,ha német sör,akkor DAB,Paulaner,vagy HB.(Szerintem.)
2019. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kauflandba ami akcios szokott lenni mindig veszek nekem mind bejön :D :D
2019. jan. 29. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!