Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit és hogyan igyak, hogy ne...

Mit és hogyan igyak, hogy ne üssem ki magam rögtön?

Figyelt kérdés
Ritkán szoktam alkoholt inni, mert legtöbbször nincsen kivel (pl. a legjobb barátaim nem isznak, a családom pedig mindig pálinkázik, de én azt nem szeretem), így nem is bírom annyira. Most megyek majd egy buliba és szeretnék majd valamit inni is, mert jól esne egy kicsit kirúgni a hámból és szórakozni, illetve szeretek is egy-két italt (pl. sör, whiskey, néhány koktél). Viszont azt sem akarom, hogy már az elején kicsapjam magamat és hülyét csináljak magamból... Persze, mindenképpen lesz hatása és ez nem is baj, csak hát azért na, nem akarok utána szégyenkezni.
2018. nov. 11. 18:19
 1/3 spectator válasza:
Még az ivás előtt egyél egy kávéskanál vajat. De azét óvatosan az ivással!
2018. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alain Delon ***** válasza:
Ha buli, akkor van kaja is, tehát egyél előtte, igyál vizet is és ivás közben ezeket folytasd.
2018. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igyál marha módjára!

Csak vizet, abból is csak annyit, amennyi elég.

2018. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!