Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Cragganmore 12 éves whisky...

Cragganmore 12 éves whisky vagy Talisker 10 éves whisky?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni valamelyikkel, de nem igazán értek a whiskykhez. Annyit tudok páromról, hogy az édesebb whiskyket jobban szereti. Valaki esetleg tudna segiteni? vagy ebben az árban esetleg jobbat ajánlani?

2018. nov. 12. 17:03
 1/2 Phoney ***** válasza:
100%

Hasonló szint a kettő, de Talisker 10-et nem mernék bárkinek venni, elég vaskos, füstös is. Én annak idején már whiskykedvelőként is többször futottam neki, mire élvezni kezdtem. Aki már konkrétan malátawhiskyben is haladó, annak nyugodtan meg lehet venni.


A Cragganmore szolidabb; nem kell ismerkedni vele, hogy élvezni tudd.

2018. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lecso27 válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, ha párod az édesebb ízeket kedveli akkor a Talisker nem feltétlen jó választás. Viszont a Cragganmore sem nyújt olyan nagy dolgot...számomra olyan semmilyen. Ebben az árban én a Glenfarclas 12-t vagy a Glendronach 12-t ajánlanám, ezek sokkal karakteresebbek és édesebbek de ha még pár ezer Ft belefér akkor a Glenfarclas 15 tökéletes választás lenne.
2018. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!