Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg vörösbor és egy üveg...

Egy üveg vörösbor és egy üveg pezsgőtől rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Tehát ittam egy üveg száraz vörösbort, és most nyitottam egy Törley pezsgőt. A sört, pálinkát, vodkát, illetve egyéb töményeket preferálok, de nincs más most itthon és szerettem volna inni. Elég gyakran iszom,15 italig nem nagyon szokott bajom lenni, de olvastam rossz dolgokat a pezsgőről. Rosszul lehetek?
2018. nov. 17. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Számít? Úgyis megiszod.
2018. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért rosszul lenni pezsgőivástól, mert rossz dolgot olvastál róla?! Na ne viccelj! Ha tényleg olyan valami lenne benne, eleve nem is árulhatnák, gondolkozz már! Az más dolog, hogy valaki nem bír valamit meginni, de ezt Te sem tudhatod, hogyan reagálsz a borra vagy pezsgőre, amíg meg nem kóstolod! A bor és a pezsgő amúgy lényegében ugyanaz, csak annyi a különbség, hogy a pezsgő szénsavas, a bor sima. Egyébként mit olvastál róla?
2018. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyum és barátnője évek óta heti 3-4 alkalommal pezsgőznek esténként hol egy üveg hol 2 elfogy :D
2018. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyi be fog ütni...
2018. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!