Szoktatok inni? Mit?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy este meló után, otthon vagy betértek egy kocsmába, főleg, akik egyedül élnek, szoktatok-e iszogatni és ha igen, akkor mit és mennyit?

Van esetleg vmi lelki oka?

(Egy film miatt kérdezem, nem akarok senkit leszólni, csak érdekel, hogy tipikus egyedül élő emberek egy hosszú. fárasztó munkanap után mit csinálnak ilyen téren.)


2018. dec. 4. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Inkább hazamegyek, főzök valami finomat, vagy a barátaimmal ülünk be enni, esetleg filmezek, vagy a szüleimmel találkozom.

Ritkán iszom alkoholt, egyedül meg sosem.

2018. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, soha nem iszom magamban. Okom annyi lenne rà, mint bárkinek, akinek vannak gondjai. Társaságban is alig iszom amúgy, de nem ez volt a kérdés.
2018. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
100%
Szabadnapon ebéd és vacsora körül egy pohár bort.
2018. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem iszom, ha társasággal elmegyünk valahova, „peer pressure” hatására valamit, általában ír kávét (amit viszont rendszerint sehol sem árulnak, így általában összeadják a komponensek árát, és egy pohárra kijön majd' 2000 Ft).
2018. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A huszas éveimben munka után otthon mindig megittam egy-két pohár bort, de ennek a korszaknak már vége. Most nagy ritkán este ketten megiszunk egy üveg sört, vagy néha főzés közben töltök egy deci Cinzano-t.
2018. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen egyedül élek, anyukám nem iszik alkoholt, de én azért szívesen iszogatok a nap végén akár egyedül is. Nem vagyok alkesz, viszont szeretem a jófajta piákat, tiszta vodka kivételével bármit megiszok, de csakis mértékkel, soha nem akarok berúgni. Leginkább vagy 1 doboz sör, vagy pedig fél deci töményebb (likőr vagy whiskey)
2018. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!