Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit lehet szeretni a sörben?

Mit lehet szeretni a sörben?

Figyelt kérdés
Mindegyik férfi szereti a sört? Én nő vagyok de nem tudom elképzelni,hogy mit szeretnek a férfiak annyira abba a keserű löttyben. A párom is szereti nagyon van amikor 1-2 napig kibírja nélküle de aztán újra iszik én meg ezt nem bírom elviselni. Ti hogy vagytok a sörrel? Van még itt olyan nő vagy lány akinek a párja szintén szereti a sört? Nektek mik a tapasztalataitok?
2018. dec. 25. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én taknyos vagyok 20 éves de utálom a sört fiú létemre
2018. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én utálom az alkohol minden formáját, de volt mikor a 40 fokos nyári melegben megkostoltam a hűtött sört, és volt, hogy kifejezetten jól esett az a kissé kesernyés, savanykás íze. Ezért meg tudom érteni aki szereti.
2018. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A sört csak inni szoktam,a vörösboros kólát szeretem is.f34
2018. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, szeretem a sört, de csakis mértékkel iszom! Nekem például: a sör úgy jó, ha keserű, de a túl keserű söröket én sem szeretem, sokkal inkább aminek lágyabb íze van, és a sör természetes aromája érvényesül benne, az a fajta finom! + Távol állnak tőlem a drogok, de a sör egyik alapanyaga, a komló is a legális kenderfélék közé tartozik, és mivel a sörben van komló is, más italokkal ellentétben itt nemcsak az alkoholnak van hatása, hanem a komlónak is. Eredményképp hiába a sör a leggyengébb alkoholos ital, a dupla hatás miatt elég napi egyetlen dobozzal meginnom, és máris légiesen könnyed mámoros állapotban vagyok, jól érzem magam. Felesleges berúgni, ennyi hatás éppen elég nekem, jólesik időnként meginni belőle fél litert!
2018. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem a kőbányait,ászokat stb-t kéne alapnak venni. Vannak kifejezetten nőies sörök is, amiket pl. a férfiak nem szeretnek igazán (pl Mort Subite).

Kóstolj meg pár kézműves sört, lehet más véleményen leszel. Viszont ha nem szereted az erősen keserű söröket, akkor az IPA,APA és a Pilsnert kerüld.

2018. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Meggyőződésem, hogy egyik férfi sem szereti, csak sosem vallanák be. Férfiatlannak tűnnének, ezért akkor is megisszák, ha nem ízlik, mert a sörözés olyan férfidolog.

Kamaszkoromban, mikor menők voltunk, ha középiskola után kocsmázni mentünk, nyakaltam a sört. Utáltam, de nagyon menőnek éreztem magam. És meg lehet úgy is inni, hogy nem ízlik, csak döntöd lefele. Max nagy melegben tudom elképzelni, hogy némi élvezetet nyújt, mikor 40 fok van, és bármit meginnál, csak hideg legyen.

2018. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Én 21 vagyok és szeretem. Van hogy este 1-2 hetente megiszok egyet egymagamba, szóval nem másért iszok (ez baromság lenne). Csak azért, mert valami keserű lehet szeretni. Mit szeretnek az emberek a grapfruitban pl? Mit szeretnek az emberek a kávéban? Azokat is csak azért eszik/isszák, mert nem merik bevallani, hogy rossz?
2018. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
23 éves nő vagyok, és szeretem. Soproni IPA forever!
2018. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a láger létezik, rengeteg féle-fajta, ízvilágú, erősségű sör van. Van, ami kifejezetten édes, citrusos, nyilván én nőként ezeket kedvelem a legjobban, de egy jó IPA vagy stout is be tud jönni. Érdemes néhány baráttal elmenni kézműves sörözőkbe próbálkozni, egész új dimenziókat fedezhetsz fel.
2018. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és én is szeretem a sör ízét. Nem kell minden italnak édesnek lennie, nyáron kifejezetten frissítő, hogy nem egy édes italt iszok, amitől összetapad a szám.
2018. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!