Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért éget belülről még a...

Miért éget belülről még a kb.4%-os sör is?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Az a helyzet, hogy sokféle alkoholos italt kipróbáltam már, és egyszerűen semmit nem tudok köhögés nélkül lenyelni (lehet akármilyen kicsi az alkoholtartalma), illetve minden égeti a torkom és az emésztőrendszerem további részeit a gyomromig.

Mitől függ ez, hogy van akinek a tiszta szesz sem kottyan meg szinte :D nekem meg minden..

Nem hinném, hogy amiatt mert még nem vagyok elég “gyakorlott”, hogy úgy mondjam.


Előre is köszi a segítséget :)


2018. dec. 28. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, azért ha 10-en éves vagy, vagy 20-on éves és pl, nem vagy hozzászokva a páleszhez, az biza égetni fog, egyből nem is megy le csak kísérővel.

Ez volt a pálesz ugye :) Más pl, sörnél, ott is vannak szénsavasabbak, édesebbek, keserűbbek, savanyúbbak stb, meg kell találni azt az ízt ami neked tetszik és jó, és a sört pl kis kortyokba kezdeni, felkészíteni a torkot és gyomrot.

Ha meg sok a savad, van pl, a renitec tabletta, vagy a reflux-a ami leköti a savat.

2018. dec. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Az a kérdés inkább hogy miért iszol ha nem bírja a szervezet?
2018. dec. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyomorsav problémád lehet.Én a tömény pálinkákat nem tudnám meginni, meg is halnék, úgy marna.

A szénsavas italokat sem, mint a sör, cola.Még a rostos leveket se bírom.Max.likört tudok inni.A bor sem jó, savat csinál.Érdekes, mert a jéger, unicum is elég erős, de azt meg tudom inni.Nekem sok a gyomorsavam.Szedek rá rendszeresen gyógyszert.

Ételektől nincs ilyen érzésed?

2018. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!