Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A haverok 72%-os Tátrateát...

A haverok 72%-os Tátrateát akarnak keverni 80%-os Abszinttal, mi lesz abból?

Figyelt kérdés

Most lesz a 18. szülinapja az egyik havernak, ezért megfogadtuk, hogy kőleményem beállunk, és azt terveztük, hogy 72%-os Tátrát keverünk 80%-os Abszinttal. Mi fog ebből kisülni? Instant alkoholmérgezés vagy mi?

19/F



2019. jan. 20. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Egy jó este.
2019. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Detox! Ne hidd, hogy olyan nagyon jó buli.

Ráadásul egy finom italból moslékot csináltok.

2019. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatból merítkezve azt tudom mondani, hogy várhatóan a harmadik kupica után ki lesztek ütve, és ennyi... Nem pörgés meg hányás lesz, hanem nagy valószínűséggel belaszotok, és semmire nem fogtok emlékezni az este történtekből. Egyébként amég nem lesztek kiütve, k..rva sz..rul fogjátok magatokat érezni. Fejfájás lesz, meg elnehezülnek a végtagjaitok.
2019. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
köptető
2019. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy gondoltam, hogy 18.szülinap és berúgunk mint atom. Ugyanezeket ittuk mindannyian én 3 teát és 2 abszintot ittam. Nem volt pörgés meg semmi egyszerűen csak ültem meg sem tudtam mozdulni alig emlékszem valamire. Egyébként volt aki 1-2-vel többet ivott mint én és ő detoxban kötött ki még jó, hogy volt egy józan a társaságban aki tudott mentőt hívni, nálatok is legyen egy aki nem iszik (vagy keveset)
2019. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
76%-os ital lesz belőle.
2019. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Semmi értelme olyan bulinak ahol nem jól érzitek magatokat hanem rosszul vagyok, meg elég nagy felelotlenseg.

Igyatok persze de kis szünetekkel, evessel, néha egy egy pohár víz.

Én amióta úgy iszom bulinal hogy pl iszok 2-4 pohár valamit utána szünet, víz, valami vitamint beveszek, kis ropi vagy valami, újra ivás, azóta másnapos se vagyok, régen 2 napig is rosszul voltam.

Tartsatok merteket.

Mert jobb ha jól érzitek magatokat meg szorakoztok mint egy óra alatt kidőltök és esetleg valaki kórházba is kerül.

2019. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gyors és masszív berúgás lesz a vége, utána pedig irtózatos másnaposság.
2019. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
90%
Csatlakozom, túl gyorsan beálltok és szar lesz a buli. Egyetek rendesen és felesezzetek normál piával, úgy rendben lesz.
2019. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Lesz egy moslék, hányás ízű italotok, ti meg mocsár részegek lesztek és széthányjátok a helyet.


Se a tátratea se az abszint nem arra van, hogy töményen, magába igyátok. A 40-45 térfogat százalék fölötti italok 99%-a nem arra van kitalálva, hogy magában igyad, nem is lenne értelme, mert ocsmány ízük lenne.

2019. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!