Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek az menő, ha...

Szerintetek az menő, ha valaki 18 évesen szemrebbenés nélkül lehúz 4cl 62- es tátrateát?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolom, hogy az ivás bármilyen formában menő lenne.

A kulturált alkoholfogyasztás normális, nem menő, nem ciki.

Aki menősködni akar az ivással az gáz.

4 cl?? Az egy rövid. Mitől különleges??

2017. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én már jóval fiatalabban húztam le sokkal különb itakokat is, és semmivel nem tartottam ettől többre magam, aki meg emiatt egyfajta "dicsőítésben" részesített, annak meg már akkor megmondtam, hogy ne legyen már szellemi fogyatékos, hogy az ő szemében ettől lesz valaki "menő". Semmi n nem fog változtatni, sem pozitívan, sem negatívan, mivel ettől semmivel nem leszel "különb ember" a többieknél. Persze a butácska kis 13-14 évesek lehet, hogy leeseik az álla, tapsikolni fognak örömükben és hetekig isteníteni fognak, de ilyen jellegű véleményekre meg nem lehet alapozni.
2017. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
86%
Elárulom, aki szokott vodkát és hasonló töményeket inni, és van némi önuralma, az mind meg tudja csinálni, hogy szemrebbenés nélkül húz le 60-70%-os szeszeket. Más kérdés, hogy akinek nincs baj a kis fejével, az nem akar úgy csinálni, mintha nem is lett volna erős.
2017. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
18 evesen en a lanyok bugyijat huztam le szemrebbenes nelkul ... szerintem az menobb
2017. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szobrot fognak neked állítani, komolyan, micsoda tehetség vagy ember.
2017. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 regoka válasza:
31%
az lófaasz
2018. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!