Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 15éves pezsgőt meg lehet inni?

15éves pezsgőt meg lehet inni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
De az mar megromlott. Kuld el nekem ;)
2019. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kevésbé jó pezsgő megromlik, megecetesedik. Mi jártunk így. Kaptunk egyszer szilveszterre, nem ittuk meg egyből az egészet. Nem kellette neki fél év és ihatatlan lett. De ez bontott volt. Azt nem tudom, hogy a bontatlan meddig jó.
2019. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kinyitottam, iható :D közben kiderült hogy nem is 15 éves hanem 25 :D Alig van benne szénsav, olyasmi íze van mint egy muskotályos bornak. Fincsi :)
2019. febr. 6. 16:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is sok pezsgő gyűlt össze az évek alatt, tele van a szekrény teteje. Épp idén terveztem, hogy a cefrébe öntöm majd. Pálinka legalább eladható.

Neked meg egészségedre!

2019. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!