Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem lettem másnapos?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy kis ivászat, azonban én csak pálinkát ittam nem kevertem semmi más alkoholos itallal. Elég jól benyomtam tőle xD

Mondjuk nem kerítésszaggató hanem jóminőségű volt a pálesz.


2019. febr. 25. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
En pl eletemben 1x voltam. Tehat vannak ilyen hosok mint mi.
2019. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Általánosságban tudok válaszolni, mert részleteket nem írtál.

Azért nem voltál másnapos, mert"ésszel" ittál.

Vagyis:

- nem keverted egyik italt a másikkal,

- lehet nem volt túl erős, amit ittál, de ha mégis, akkor hosszú időn át (egész éjjel), jóllakottan, közben mozogtál (tánc, dalolás).

Szabály az, hogyha kevered, akkor az alacsonyabb szesztartalmúra igyál magasabb szesztartalmú italt (sörre bort, borra pálinkát, sörre pálinkát stb. Persze, közben enni kell jócskán. Legjobb, ha nem akarod kipróbálni!

F.

2019. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

# 2


Szerintem meg úgy logikus,hogy az erősebbet öblítem a gyengébbel.Én így is csinálom.Pl.:egy feles egy sör.Nekem ebből 5-6 kör már elég is.De nem szoktam másnapos lenni tőle.

2019. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alkattól is függ erősen, simán van akinek semmi baja nem lesz, nekem is volt olyan, hogy képszakadás lett a vége, de alvás után igazából sosincs semmi bajom, de van olyan is aki két feles után is úgy ébred, hogy le akar esni a feje. Ez szimplán genetika. Tompítani a hatásokat mint például a nem keverés, illetve ivás előtt enni rendesen, illetve közben inni sok vizet egy technika, valamennyit segít, de ha valaki hajlamosabb rá, hogy másnapos legyen nem sok mindent lehet tenni.
2019. febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pótoltad a folyadékot, amit az alkohol kihajtott a szervezetedből és nem lettél másnapra dehidratált. A másnaposság kellemtlenségét nagyban befolyásolja a dehidratáltság. Ha lefekvés előtt iszol, akkor sokszor másnap a fejed sem fog fájni, de nekem továbbra is megmarad az a hangulatlanság, meg hogy egész délelőtt olyan nyomott vagyok, mintha álmos lennék. Én egyszer eegy üveg vodkát megittam + 2-3 sört és csak annyi volt, hogy lefekvés előtt megittam kb. 1 liter vizet. Másnap nem fájt a fejem, meg rosszul sem voltam.
2019. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!