Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon reszeg lettem mi lesz...

Nagyon reszeg lettem mi lesz velem holnap?

Figyelt kérdés
Most ittam eloszor "nagyobb" mennyisegben alkoholt. Megittam egy nagyobb pohar sort. Es ezutan azonnal egy pohar vodkat felontve gyumolcslevel. Eltelt kb 15 - 20 perc es iszonyatosan elkezdtem szedulni, jarni nem tudtam. A fejem faj es a szemeim is. Az arcom eg, melegem lett picit. A szemem leakar csukodni. De a szedules a legrosszabb es teljesen kao (meg) nem lettem. Nem szamitottam ra hogy ez lesz, azthittem ennel sokkal jobban birja a szervezetem, de nem is gondolkodtam hulye voltam tudom. Es csak annyi lenne a kerdesem hogy kb MENNYI ido mire kimegy az alkohol a szervezetembol, csak mert holnap megyek sport versenyre kettore. Remelem addigra nem lesz baj. Es mikor leszek jobban?
2018. aug. 8. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Igyál cukros üdítőt, jobb lesz. Aztán amint tudsz, egyél is.
2018. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Aludjad ki, ez nem sok pia. Kajálj be jól.
2018. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Baromág az első tanács , az alkohol és a finomított cukor kiszárít kirabolja a nyomelemeket a testből . Sok vizet igyál és reggelire gyümölcsöt fogyassz .
2018. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Én még most elmennék sétálni egy félórát. Sokat számít! Gyorsítja az anyagcserét. Ellentétben az alvással, ami közben minimálisra csökken az anyagcsere.
2018. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Remelem holnap nem lesz para. Mert elotte szondaztatnak neha. Most mentem aludni kqvara szedulok, es nem latok olyan elesen meg almos is lettem nehez a fejem. Joejt 💙
2018. aug. 8. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Jobb tényleg elmenni egy sétára amég nem érzed hogy kezdesz józanodni. Enni sokat hogy fel szívja a piát és inni mert az alkohol kiszárít.
2018. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
addigra az alkoholt lebontja a májad, nem hinném h kimutatja a szonda.
2018. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Reggel jobb lesz, igyál sok vizet és egyél is.
2018. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet + kapj be 1-2 c vitamint is, csodákat tesz.
2018. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Hogy tudsz szédülni egy sörtől meg kis vodkától? Ettél előtte valamit?
2018. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!