Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mézes Jim Beam vagy Brazil...

Mézes Jim Beam vagy Brazil Ballantines a jobb?

Figyelt kérdés

Ma este lesz egy elég nagy részeges házi buli! És mindenki visz magának min olyan 0,7 cl töményet. És olyan éjfél

fele 2 óra alatt mind megisszuk + egymásébol és sört is iszunk! Utána fogunk fűveznii s de abbol nem sokat! De nem fogjuk ki hányni. Mert lesz rengeteg kaja! Max be alszunk, mert eléggé polyén társaság vagyunk, egyrészt bulizunk. Másrészt az lesz a nyerő , aki a legtovább fel tud állni. Vagy állva tud maradni. Persze 60%-os alkohol felé, senki nem fog menni! Jelenleg nekem ez a kettő játszik. Mert ezeket még nem ittam, és kíváncsi vagyok melyiket ajánjátok! A kedvenc alap whisky-m a jamesson. De általába ezeket iszom: Tequila,Bodzás royal,Russian Standard,Porto,Rammazotti,Napoleon konyak



2019. márc. 2. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi agytevékenységre már inkább ne igyál rá, mert elfelejtesz lélegezni.
2019. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogyatékos banda
2019. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

A Jim Beam az bourbon whiskey (így írva) a Ballantines az meg tudtommal whisky (így írva), bár nem tudom hogyan lehet Brazil.

De szerintem nektek tök mindegy, "csak butítson", szóval vegyétek az olcsóbbat (ha megvagytok 18 évesek).

És vigyázzatok magatokra!

2019. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebből olyan hányós buli lesz... 😂

Ne igyatok és füvezzetek egyszerre. Nem jó a 2 együtt.

Ha a simákat nézem, a Jim Beam szerintem jobb, de ezeket az ízesítetteket nem kóstoltam még.

2019. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
m1 ezt muszaly le irnom most. Össze szedtem vegul egy kis penzt es vettem egy igazi minosegi whisky-tMégpedig Disillers Connemarát
2019. márc. 10. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Lyolvan ütyess vagy.
2019. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!