Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A ballantines whisky tényleg...

A ballantines whisky tényleg rossz ízű?

Figyelt kérdés

Nem éri meg az árát?

Mindenhol csak azt olvasom milyen gyógyszerízű borzalom:D



2017. szept. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó.
2017. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz.
2017. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2015-ös stílusváltás óta teljesen elfogadható whisky lett. Nem igazán karakteres, de könnyen meg lehet inni. Az árához képest nem rossz szerintem.
2017. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A stílusváltását nem ismerem, de miután ittam jó whiskyt, ez még ingyen se kéne. Persze ebbe bejátszhat a személyes ízlésem...
2017. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Legrosszabb ízű whisky a saját kategóriájában, ingyen sem innám meg.
2017. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hat eleg fura ite van...
2017. szept. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ize
2017. szept. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki whisky-rajongó/-sznob (lehet mondani szépen is, csúnyán is), ért hozzá, fogyaszt sok nem közismert márkát, szeret pénzt szánni egy-egy különlegesebbre, annak biztos rossz.


Aki kommersz whisky fogyasztó és a Jim Beam-an, Jack Daniels-en, Ballantines-on és mondjuk Jameson-on kívül többet nem is ismer már fejből (én is ilyen vagyok, ilyen 10-ből 9 ember), annak az embernek pedig finom, nincs vele semmi baja.


Te tudod melyik kategóriába tartozol.

2017. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:
100%

Gyógyszerízűnek a régit nevezték, aminek még négyszögcímkéje volt. Az új ugyanolyan seízű-kekszízű, mint amilyen manapság a többi ismertebb blended scotch alapkiadása is. (Ma már talán csak a Johnnie Red lóg ki ebből a sorból, az még tartja az oldschool kukoricaszeszes jelleget.)


A 12 éves változat szintén ugyanarra a kaptafára készül, mint a többi 12 éves blended scotch manapság, szóval az se rosszabb a társainál. Ráadásul gyakran olcsóbb is.

2017. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!