Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg olyan rossz lenne a...

Tényleg olyan rossz lenne a Csíki Sör?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon népszerű sör, és van rá kereslet. A közelmúltban pedig többféle változatot is megalkottak.


Azonban sok helyen szidják a Csíkit meg, hogy nem jó..


Ha nem jó mégis miért van rá kereslet?


Nekem egyedül az árával van bajom.


2019. márc. 13. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csalódaás volt, túlértékelik. A jó marketing miatt van rá kereslet.
2019. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szlovák sörök meg az Ursus jobb , németek tömegével gyártanak azk között is kevés jó van .
2019. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy teljesen középszerű sör. Nekem nem több, mint egy kőbányai, de azt se szeretem :)

Viszont ami "csíki " az jó. Legalábbis a közhiedelmek szerint. Ez az "erdélyi " meg "székely " melléknevek amolyan fokozóképzők nálunk. Úgy még a szar is illatosabb egy kicsit

2019. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Legalább kukoricagríz nincs benne.
2019. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg kell kostolnom, mielott betiltjak. :D
2019. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 300 forintért látod, annyit megér, se többet se kevesebbet szerintem.
2019. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Kostoltam, tehat tapasztalatbol beszelek: kifejezetten olcso es gyenge minosegu, elesztoizu sor-szeruseg. Ha a kormany nem tolta volna a haveri uzletet, nagypofaval nekimenve a Heinekennek, egy honap alatt csodbe mentek volna a nulla forgalom miatt.
2019. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, nem rossz sör, viszont nagyon túlárazott.
2019. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne rossz? Nem tartalmaz tartósítószert, nincs pasztörizálva, nem használnak hozzá enzimeket, hagyományos módszerrel, tiszta vízből készül nagy tapasztalatú sörfőzőmester(ek) által. Ez mind pozitívum! 2016-ban a Budai Vár - Sörfesztivál nagydíját is megnyerte.


Nagyon is jó sör.


Továbbá az üvege visszaváltható, ami szintén követendő példa lenne.


( Akik oly hevesen támadják, azok a magyargyűlölők. Nekik fáj annyira, ha valami magyar és jó. )

2019. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

'( Akik oly hevesen támadják, azok a magyargyűlölők. Nekik fáj annyira, ha valami magyar és jó. )'


Te meg, megbocsass a szemelyeskedesert, de egy agymosott birka vagy, vagy eletedben nem ittal jo sort.

2019. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!