Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet fél liter 6%os sörtől...

Lehet fél liter 6%os sörtől másnaposnak lenni? :O

Figyelt kérdés
Pár hónapja ittam úgy rendesen de közben azért 1-1 pohár bor, ciderek mentek és tegnap ittam fél liter sört és ma meg mintha full másnapos lennék.

2019. ápr. 3. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A komlóban számos méreganyag van, amit a károsodott máj már nem tud feldolgozni, hatástalanítani.
2019. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem :)
2019. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy pár hónap telt el, és nem csak pár perc? :D Mert ha egymás után iszol több különböző -féle piát (ergo kevered őket), az nagyot tud ütni, jobban berúgsz, mint ha egyféléből sokat innál!

Nekem például kedvenc söreim egyike a Borsodi Bivaly (6.5%), megiszok egy dobozzal, de sosincs tőle különösebb bajom, csak az a pár órás szimpla mámoros állapot, ami az 5% vagy annál erősebb sörök után tapasztalt dolog, de semmi extra (fejfájás, rosszullét stb. kizárva!)

2019. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Ennyibe vki bele is tud halni, ha nem dolgozza fel a szervezete az alkoholt. Mindenkie mashogy dolgozza fel
2019. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Front is van :) eléggé megviseli az is a fáradt szervezetet. Lehet együtt kihizott valamit. Ha rendszeres, akkor foglalkozz ezzel. És hidratálj. Másnapra az a legjobb.
2019. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!