Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholmentes sör sörnek...

Az alkoholmentes sör sörnek számít, vagy csak sima üdítőitalnak?

Figyelt kérdés

#alkohol #sör #alkoholmentes #mértékletes fogyasztás
2019. ápr. 7. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Azt mondják, az alkohol mentes sör első lépés a guminő felé. Bocs.🙂

Szerintem csak üdítőnek számít.

2019. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Sörnek számít. Egyszer a Margit-szigeten promo kampányban osztogattak 0%-os, gyümölcsös sört, a márkára nem emlékszem. Velünk volt egy akkor 13 éves lányka, aki szeretett volna egyet kérni, hogy megkóstolhassa, nem adtak neki, mondván h nincs még 18.
2019. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sörnek számít. Olyan helyekre (pl. kórház), ahová nem szabad alkoholt bevinni, nem engedik az alkoholmentes sört sem.
2019. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a boltban kell megvenned akkor igen mert általában nem adják ki 18 alatt. Ha kalóriákat számolgatsz meg fogyózol vagy ilyesmi akkor is majdnem hogy úgy számít mint egy rendes sör, mert majdnem annyi kalória van benne. Ha a részegségi állapotot vesszük figyelembe illetve a májad állapotát akkor nyilván nem számít annak.
2019. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én sörnek számítom. A gyerekeim nem ihatnak belőle. Viszont a sógoromek gyerekei (5 és 7 evesek) ihatják. Hát én annyira nem ertek ezzel egyet.
2019. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy sör. Nem is értem mit ír az első hogy üdítőnek gondolja. Az alkoholmentes sört ugyan úgy főzik mint a rendeset és utólag vonják ki belőle az etanolt.
2019. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Lónyálnak számít, el van rontva, vodkával sincs meg az íze.
2019. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alkohol teszi a sört sörré! Persze a sör úgy jó, ha van benne alkohol, de ha előre tudni lehet, hogy más okok fellépnek ivás után (vezetés, munka), arra találták ki az alkoholmenteset! Ha csak üdítőnek számítana, felesleges lett volna csak emiatt kitalálni!

Viszont: van olyan sör, amit alkoholmentesnek mondanak, de azért 0.5% mégis van benne! Viszont ha abszolút 0.0% , akkor az #5-ös túlzottan szigorú, elvégre nem maga a sör, hanem az alkohol az, ami káros a gyerekekre, na de itt arról van szó, hogy pont az alkohol hiányzik belőle!

2019. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!