Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok javasolni finom borokat?

Tudtok javasolni finom borokat?

Figyelt kérdés

Tudtok javasolni nekem finom, édesebb borokat? Olyanra gondolok, amit magában is lehet inni, mert nagyon kellemes íze van.


Az ára maximum 2000 Ft legyen.


Ha úgy van, akkor akár weboldalt is küldhettek, vagy cikket, ahol össze vannak foglalva. :) Bár én nem nagyon találtam. :(


Oooh illetve... Milyen borfajták vannak? Mármint annyi oké, hogy pl. vörös, fehér, rosé... De azon belül mi milyen? Pl rizlingek, muskotály stb.. Ti melyiket szeretitek jobban?


Köszönöm a segítséget és a válaszokat!! :))



2019. ápr. 21. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én egyik kedvencem a tokaji szamorodni. Fehér. Nagyon édes, de szerintem finom bor.

Ha majd kicsit drágább borok közül is válogatnál, tudom ajánlani a kostolom.hu oldalat (előfordul közöttük olcsóbb is, de kevés).

2019. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon finom édesbor a varga aranymetszés, bár lehet pont túllépi a 2000ft-ot nemtudom

ja meg le lehet pontozni de a bb napos oldal tramini is finom szerintem (800ft)

valamint az igaz, hogy száraz rosé de a dúzsi osé és a sauska siller bora is nagyon finom szerintem (ezek kb 2000ft körül mozognak)

2019. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Teleki bort például,az 2 rugó alatt van.
2019. ápr. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!