Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholizmus, hogy jobban...

Az alkoholizmus, hogy jobban szeretem a Sört mint a vizet? Ha válsztani kell akkor mindig sört iszok, Szerintetek baj?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Az alkoholizmus fogalma ott kezdödik, hogy minden nap megiszol akár csak egyetlen egy pohár alkoholt.

vágysz rá napközben, és inkább alkoholt választasz mint alkohol mentes italt.


De persze te döntöd el meddig mész el ezzel.


Pl apukám már évek óta nem iszik alkholt, mert minden nap megivott este egy pohár sört, és arra jött rá már vágyik a pohár sör után. ez már az alkoholizmus kezdete. így csak alkohol menteset iszik, már ünnepekor sem, mert fél hogy megint vágyni fog rá.

2010. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sörre megszomjazik az ember. Én pár üveg sör után benyomok valamit, ami oltja a szomjat.:)
2010. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nembaj de ha minndigh sört iszol viz heélyett akkor meghalszx:DDDDDDD
2010. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis minden nap megiszom nyáron 1-2 üveggel, nem nevezném magam alkoholistának.
2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem nevezhető alkoholizmusnak napi 1 üveg sör elfogyasztása, az azért komolyabb...

Én is nagyon szeretem a sört, igaz nem iszom napi szinten, de bármikor szívesen elfogyasztom, ha van rá lehetőség.

Szóval, ha naponta megiszol 1-1 üveggel az nem baj, de ha mondjuk naponta 5-6 üveggel az már gáz...

2010. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron én is szó szerint pangok a sörért.
2011. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!