Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Órákig benn felejtettem a...

Órákig benn felejtettem a sört a mélyhűtőben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Órákig benn felejtettem a sört a mélyhűtőben. Összeállt jégdarab lett belőle, csodálkozom, hogy az üveget nem repesztette szét. Régen valahol azt olvastam, hogy nem egészséges, vagy nem célszerű már meginni, ha vissza van olvadva folyadékká. Igaz lehet ez? Vagy ez csak minőségi változást okoz, ( ha okoz
2019. máj. 7. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Kimegy belole a szen-dioxid, de azon kivul semmi baja nem lesz. Az ize is emiatt lesz kicsit fura.
2019. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem megy ki belőle jártam én is így.Simán iható
2019. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Minőségileg romlani fog, de meg lehet inni simán.
2019. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Jó lesz jegelésre, ha kimegy a bokád...
2019. máj. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Vedd ki, és amikor teljes mértékben folyadék lesz, bontsd fel és idd meg bátran. A fagylaltot és a mirelit termékeket nem egészséges felolvadt állapotából visszafagyasztani. Ezt olvashattad valahol régen, csak előtte megittad a sört és már máshogy emlékszel :-)
2019. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azóta sikeresen elfogyasztottam a sört. :)

A következő pedig már a hűtőben fekszik. Alig várja, hogy kivegyem. :)

2019. máj. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!