Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Órákig benn felejtettem a sört a mélyhűtőben. Mit tegyek?

Órákig benn felejtettem a sört a mélyhűtőben. Összeállt jégdarab lett belőle, csodálkozom, hogy az üveget nem repesztette szét. Régen valahol azt olvastam, hogy nem egészséges, vagy nem célszerű már meginni, ha vissza van olvadva folyadékká. Igaz lehet ez? Vagy ez csak minőségi változást okoz, ( ha okoz

máj. 7. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok
Kimegy belole a szen-dioxid, de azon kivul semmi baja nem lesz. Az ize is emiatt lesz kicsit fura.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 7. 16:59 Privát üzenet
szicsabi nevű felhasználó válasza:

Nem megy ki belőle jártam én is így.Simán iható

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 7. 17:05 Privát üzenet
Minőségileg romlani fog, de meg lehet inni simán.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 7. 18:30 Privát üzenet
Jó lesz jegelésre, ha kimegy a bokád...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 8. 06:11 Privát üzenet
Vedd ki, és amikor teljes mértékben folyadék lesz, bontsd fel és idd meg bátran. A fagylaltot és a mirelit termékeket nem egészséges felolvadt állapotából visszafagyasztani. Ezt olvashattad valahol régen, csak előtte megittad a sört és már máshogy emlékszel :-)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 8. 15:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, azóta sikeresen elfogyasztottam a sört. :)

A következő pedig már a hűtőben fekszik. Alig várja, hogy kivegyem. :)

# 6/6Időpont máj. 8. 16:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki tudja? Meddig áll el az enyhén pácolt lazac a mélyhűtőben, kb. -18 fokon? Ehető-e 10 hónap után?
Ha a 7napos szünet után el felejtettem bevenni az első két fogamzásgátló tablettát de amikor eszembe jutott reggel akkor be vettem de este a párommal szeretkeztünk lehetséges...
Melyik drogot (kábítószert) tartják mélyhűtőben? SOS
Külföldre utaztam és otthon felejtettem a kontaklencsémet?
Majdnem egy napig a mélyhűtőben felejtettem egy doboz energiaitalt, hogy lehet, hogy nem durrant szét?
Ha a fogamzásgátlót 1 hétig és 2 napig nem tudtam bevenni (elutaztam és otthon felejtettem) akkor szedhetem ujra úgy, mint előtte?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!